Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van féltékennyé tenni egymást?

Figyelt kérdés
Folyton ingereljük egymást. Ha valami van,ami neki rosszul esik,később megcsinálja mondván azzal az indokkal,hogy én is ezt tettem. Mi erre a megoldás?

2013. ápr. 11. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs, marha éretlenek vagytok...
2013. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez csak egy gyerekes önigazolási kényszer. Amikor ugy akarunk ártani a másiknak hogy beletiporunk a lelkébe.

szerintem értelmetlen és mosolygásra kényszerit mindig mikor egyik exem ezzel szorakozik. :)

2013. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát a gyerekek szoktak ilyen marhaságot csinálni, mert valaki ezt kitalálta és adjátok egymásnak tovább,

semmi értelme N

2013. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bízzatok jobban magatokban. Egy normális önértékeléssel rendelkező ember nem használ ilyen eszközöket, hanem tudja, hogy van annyira értelmes, hogy megoldja a problémát normálisan.

Ehhez persze fel kell nőni, gondolom még tizenévesek vagytok.

2013. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!