Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam megbízhatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam megbízhatatlan, és az alkohol rabja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom évek óta az alkohol rabja. Ez nálunk úgy néz ki, hogyha pénz van a kezében akkor iszik, és nem tud megállni egy vagy két sörnél, hanem addig iszik amég van sör, vagy pénz. Nem ver, meg ilyesmi, de én gyűlölöm a részeg embereket, és sosem akartam ilyen emberrel együtt élni. Most mégis úgy érzem a legjobb az lenne, ha lépnék. Próbáltam vele beszélni (két éve próbálok) folyton ígérget, és megígéri, hogy soha többé nem fog inni, de aztán jön a fizetés napja, és ismét iszik. Volt olyan, hogy a fél város kereste, mert nem jött haza, még ő vidáman tivornyázott egy kocsmában két vén alkesz társaságában. Elkártyázott egy csomó pénzt. Gyerek nincs, és ha rajtam múlik egy jó darabig nem is lesz. Megbízhatatlan, már nem tudok bízni benne. Ő ezt nem érti meg, szerinte az, hogy nem tudok bízni benne nem gáz. Ha valaki nekem mondaná el ezt a történtet azt mondanám hagyja ott, de az nem olyan egyszerű, mert ettől függetlenül (még) szeretem. Most mit csináljak? Várjam meg még már nem érzek szeretet iránta, vagy hagyjam magára, és akkor még többet inna? Vigyem elvonóra? Oda sem akar menni.


Ő nem látja azt, hogy gond van. Szerinte minden rendben. Mit csináljak? Tényleg az lenne a legjobb ha szakítanék vele? Fiatal vagyok, és sokak által szépnek mondott lány, találnék mást. De ha egyszer még mindig szeretem?


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2013. ápr. 11. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk fejbebäsznám a vodkás üveggel majd elhajtanám otthonról, mint a magzatvizet!
2013. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szeritnem is lépj amig nem késö... mert késöbb már nem biztos hogy ugyanazoknak a pasiknak fogsz kelleni mint most....
2013. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lelépnék tőle...
2013. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
masszív alkoholista, ígérni tud, ez így is marad, így sajnálom, de lépned kell, soha nem fog megváltozni N
2013. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy vagy elmegy elvonóra vagy elhagyod! és nincs mese az alkohol vagy te válasszon..
2013. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy meddig akarsz még szenvedni, jó e ez az élet neked, valóban egy ilyen emberrel akarod e leélni az életedet, mert sajnálatból meg megszokásból nem éri meg együtt maradni vele.
2013. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"1 sör, nem sör! 2 sör fél sör! 4 sör 1 sör! 1 sör, nem sör!" Gyanítom sosem volt barátnőd. Az alkoholista férfiakkal nagyon nehéz. Én már beleroppantam idegileg.


Mindenkinek köszönöm a választ, igazatok van..

2013. ápr. 11. 18:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Most hányta össze a lakást... Én ezt nem bírom! :'( És persze ki takarította fel? Persze,hogy nem ő.
2013. ápr. 11. 18:26
 9/11 ASOT ***** válasza:
Te hülye vagy! Már bocs de tényleg az vagy. Öntsd le egy vödör hideg vízzel szedd össze magad és menj el.
2013. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, de nem egyszerű megtenni. Most elvileg alszik, de a tünetei alapján nem kizárt az alkoholmérgezés. Most megint fenn kell maradnom reggelig, hogy nem -e lesz rosszul. Imádom amikor olyas valaki iszik aki nem bírja a piát...
2013. ápr. 11. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!