Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti kevés alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kevés alkohol hatására őszintébbek vagytok?

Figyelt kérdés
Pl, mondatok olyat valakinek, amit józanon nem mondanátok ki, de úgy gondoljátok?
2013. jan. 19. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat az alkohol, de valóban, oldja a gátlásokat.
2013. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem részegségre kell gondolni. Csak 1 pohár italra.
2013. jan. 19. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Az még kevés hozzá. :)
2013. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az is sok lenne, de én pia nélkül is őszinte vagyok.
2013. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig őszinte vagyok.Nem kell hozzá pia sem.
2013. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkohol nélkül is megmondom a véleményem.
2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vannak nők akik egy kis alkoholtól eszméletlenűl precízen hazudnak:D én pl. nagyonértek hozzá, jobban megy egy kis italtól.. ne felejtsd el hogy a nők nagyon jó színésznők;) és ha akarnak valamit akkor úgy fogják csinálni hogy nekik jó legyen:)
2013. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az úgy megy, hogy ha van bennem egy kis pia akkor szabadabb a nyelvem és van hogy olyan dolgokat is lemondok amiket nem kellene, sőt általában el is mondom. És evvel nem arra gondolok, hogy józanon nem mondom el, de egy kis piával könnyebb kiszedni belőlem titkokat, vagy könnyebben elmondom az érzéseimet. Ilyenekre gondolok. Remélem segíthettem.. :)
2013. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!