Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kezelni a kisebbségi komplexusomat? (Hosszabban lent,20/L)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátnőm. Okos, gyönyörű, vicces szóval igazi etalon csaj minden téren. Gimiben voltunk osztálytársak, de a mai napig nagyon jóban vagyunk. Valmaint van egy pasim, akivel 7 hónapja vagyunk együtt. Minden rendben van köztünk, de nem hagy nyugodni a tény, miszerint tudom ( mert egy beszélgetésünk kapcsán kiderült), hogy bejön neki a barátnőm, nagyon jó csajnak tartja ( az is tényleg). Persze nem fenyeget a veszély, hogy bármi legyen köztük mert Neki itt vagyok én és a barátnőmnek is komoly kapcsolata van már több mint egy éve. De mindig rosszul érzem magam ha mind a ketten ott vannak a társaságban....mindig az jár a fejemben, hogy a barátom biztos ábrándozik róla vagy ilyesmi...mert én sosem leszek olyan "hűűűha" mint a barinőm. Mit tegyek??
2013. ápr. 12. 22:31
 1/3 Softness ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert nekem is vannak néha ilyen gondolataim.

23/N

2013. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig róla ábrándozna, akkor nem a te barátod lenne...


Attól hogy valaki bejön valakinek még nem álmodozik állandóan róla. Nekem is van aki bejön, mégis tudok teljesen közömbös lenni vele, és mindezt úgy, hogy leszarom hogy néz ki, egyáltalán nem érdekel.

2013. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, "egy ilyen jó nő" van a közelében mégis veled van :)
2013. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!