Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsokat? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat? Részletek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy kis problémám volt egy csaj aki a barátnőm volt még 7-évvel ezelőtt 15éves voltam 7hónapig voltam együtt a csajjal és hát olyan dolgok derültek ki róla ami miatt kénytelen voltam szakítani vele pl: kis gyerekek kényszerítették,hogy sz*pjon.

És még volt egyéb dolgok,de nem részletezném.

Tehát a csaj eléggé szerette a f*szt.

Amikor szakítottam vele még tartottuk a kapcsolatot rendszeresen,de én Pestre jöttem egyetemre és most eléggé jól megy a szekér.

beregisztráltam ez egyik közösségi oldalra és oda feltöltöttem egy képet magamról,hogy egy luxus autóban ülök és akkor ő megkeresett,hogy nincs kedvem találkozni?!

És akkor tegnap feljött Pestre és olyanokat mondott,hogy ő mindig is szeretett,de olyan társaságba került be ami neki nagyon tetszett,de ő most kiszállt.

Mondtam neki,hogy eléggé jól ismerem és nem nagyon bízok benne mert ismerem a múltját,de azt állítja,hogy komolyan megváltozott.

Most mitévő legyek igazából én is szerettem a csajt ő volt az első komolyabb kapcsolatom,de nem merek vele semmibe belefogni.

Sok ismerősömet kérdeztem,de ők ismerik csajt és mindenki azt mondja,hogy ne kezdjek bele semmibe vele kapcsolatosan,de ti nem ismeritek és érdekelne a véleményetek!!

Üdv


2013. ápr. 13. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
1 esélyt mindenki megérdemel.Ha él vele, akkor tudod, hogy tényleg megváltozott.Ha eljátssza, akkor azonnal tudod zárni. Ennyiből mondjuk egy ilyen helyzet jobb.
2013. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zolikeee69 ***** válasza:
ha a barátaid azt mondják ne, akkor miért számítana egy vadidegen véleménye? vagy akarsz valamit vagy nem, ha annyira kanos vagy menj utána rakd meg, de másra ne számíts ha már ennyire ribinek tituáltad...
2013. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy esélyt megér. Legrosszabb esetben is lesz néhány kellemes éjszakád.
2013. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy esélyt megérdemel főleg ha meg is változna a kedvedért. mi van ha elszakasztod és egész életbe bánni fogod az is megeshet. szerinten adj neki egy esélyt ne a multját nézd hanem hogy veled milyen. a múltja alapján mindenkit el lehetne itélni mert senki sem tökéletes mindenki hibázik
2013. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!