Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a párom velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdély kérdése:

Miért nem akar a párom velem aludni-szexelni?

Figyelt kérdés
A párommal van 1 kisfiunk,aki 1 éves volt nemrég.A problémám:nincs köztünk semmi intimitás,szex.Mióta kiderült,hogy várandós,2er voltunk együtt,utoljára mikor a 7hónapban volt.Ennek több mint másfél éve.1 éve nem aludtam vele,mert néha horkolok,s nem tud aludni.Èn vidéken dolgozom,jobbára 7végén vagyok csak.Szinte látogatni megyek csak,s csak nappal,fürdetéskor irány haza.Párom lakásában,én szülövel.Nála kicsi a hely,"hozzánk" nem akar jönni.A kevés idöben amit tudok segítek,bár nem sok minden fér bele heti 2 nappalba.Megcsalni nem akarom,de 2év alatt 2er szexelni,nekem nem elég.Mit tegyek?

2013. ápr. 13. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem tudja visszaszerezni a régi alakját szülés után, és narancsbőrös lett, megereszkedett a melle, és szégyelli magát előtted?
2013. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetés elso körben, hogy mi a helyzet.
2013. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az alakja teljesen rendben van.Konkrétan jobban néz ki,mint elötte.
2013. ápr. 13. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:

elég érdekes... kérdezted már, miért nem akar? mondtad, hogy neked ez nem elég?

nagyon durva egyébként...

2013. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor elöhozom,néhány havonta,szinte megsértödik.ha nem hozom elö=nem igénylem,szépen mosolyogva hazamegyek este,akkor minden ok.Régebben azt,mondta,nem vágyik rá.Ez 1 darabig érthetö is volt.Plusz 1 szobás a lakás,s nem akart a gyerek elött.
2013. ápr. 13. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nagyon nem normális. Rendesen meg kellene beszélnetek. Gyakorlatilag úgy viselkedtek, mint az elvált szülők.
2013. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor beszélni szeretnék erröl,akkor mindig jön,a "az bezzeg senkit nem érdekel,hogy engem mi,ami zavar" szöveg.Pedig én néha kérdezem,de mindig kitérö a válasz,vagy "minden rendben van".
2013. ápr. 13. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ezzel jön, mondd azt, hogy de, Téged érdekel és szeretnéd, ha elmondaná. Ha nem tudjátok megbeszélni, keressetek fel egy szakembert, mert ez így nem állapot.
2013. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Èn felkeresnék szakembert,Ö biztos nem.Mondtam neki keressen valki barätnöt,akivel megbeszélhetné(hamár velem nem),de nem fog beszélni senkivel.
2013. ápr. 13. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű helyzetben. Ha már minden kötél szakad és sehogy sem juttok dűlőre, én valószínűleg kompromisszumot ajánlanék neki? vagy megkerestek valakit és helyrehozzátok a dolgokat, vagy lezárjátok.

Ez így senkinek sem jó és nem tisztességes. Már eleve azt se tudom elképzelni, hogy nem akar veled élni. Komolyan át kellene beszélnetek mindent.

2013. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!