Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg az igazat?

Figyelt kérdés
A pasim hazudott nem az igazi nevét adta meg majd én a telefon szàma alapjàn kideritettem a nevét az az azt a nevet akinek az elöfizetés a nevén van! Mivel nös elképzelhetö hogy még az sem az ö nevén van hogy nehogy lebuljon?Mivel nem Magyarorszàgrol irok esetleg tud valaki valamilyen nemzetközi keresöt ahol esetleg le lehetne nyomozni egy személyt? Valami ötlet hogy kideritsem az igazat?Kérlek segitsetek! Ertelmes vàlaszokat köszi

2013. ápr. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fb on bejelölöd és egy ismerösére ráirsz lyen egyszerü. kitalálsz valami kamuszöveget, hogy csomagot szeretnél neki küldeni tudna-e modnani egy lakcimat és lakcim alapján ki lehet deriteni hogy mi a neve...
2013. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem is értelek. Ha már ilyen alapvető dologban hazudott, én egy percet sem foglalkoznék vele. Nem éri meg a fáradságot.
2013. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Interpol :D
2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Különösen nehéz ügy!Azt tudom hogy mi a munkàlya testör nagyon felsö rangu személyeknél de azokhoz nem mehetek oda hogy megkérdezzem hogy bocsi de "hogy hivjàk azt a testört akivel a tegnap làttam a tévében? én vagyok a szeretöje"Es az is lehet hogy a munkàja miatt lehetetlen bàrmit is megtudni rolla és veszélyes is mert màr célozgatott hogy nem tetszenek neki a kis nyomozàsaim és hogy àllitsam le magam mert ha tul messzire megyek megbànom,de én tudni szeretném az igazat!Jogom van hozzà ha màr egyszer "együtt vagyunk" nem?
2013. ápr. 13. 22:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és a neten probàltam ràkeresni arra a névre akié az elöfizetés ,remélhetöleg az övé de semmit nem talàltam!
2013. ápr. 13. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:
tiszta Homeland esküszöm :D
2013. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Homeland nem Homeland sajnos ez a büdös nagy helyzet és én nagyon kétségbe vagyok esve!
2013. ápr. 13. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy épp a munkája miatt kell titkolóznia?
2013. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hàt mivel nös és elég komoly a munkàja nem hiszem hogy jo fényt veten rà hogy csalja a feleségét a màsik meg az hogy attol tart ha kiderül rolla hogy ki ö és egy nap én elmondom a feleségének a hàzassàga is tönkremenne!
2013. ápr. 13. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem mondja el a nevét, titkolózik és feltünően sose fogja otthagyni a feleségét miattad. Ha már igy belementél minek a neve, de komolyan, attól nem fog téged és a kapcsolatotokat komolyabban venni. fogadd el, hogy csak kurtok és ennyi.
2013. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!