Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre el tudjam felejteni az első szerelmem?

Figyelt kérdés

Életemben tényleg először 16évesen éreztem azt, hogy megtaláltam azt a tökéletes srácot kivül-belül akivel el tudom képzelni a jövőm. Most, hogy már 19éves vagyok kicsit változott a helyzet, ő szakított velem, mert már nem szeret...(elég érdekes mert előtte 1hónappal még az eljegyzés volt szóban) irtó nagyot csalódtam benne, mert meg is csalt amit csak most a szakítás után tudtam meg.

Sajnos még mindig szeretem ezt a fiút, pedig már van egy jó pár hónapja, hogy szakítottunk. Viszont másfelől pedig az eszemmel tudom, hogy úgy se ment volna sokáig ez a szerelem, mert ő időközben abbahagyta az iskolát, linkeskedett stb. Hosszútávon én jártam jobban mindneki ezt mondja.

De én mégis úgy érzem, hogy soha nem fogom őt elfeledni, annyira szép szerelemnek indult.

Köszönöm, ha válaszltok :) egy szerelmi bánatos 19éves lány


2013. ápr. 2. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ess fejre!
2013. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz az értelmesebbnél értelmesebb kommenteket ;)
2013. ápr. 2. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen válaszra számítsz. Nem tudsz csinálni azonkívül semmit hogy keresel mást, vagy várod hogy az idő gyógyítsa a sebeket. Ennyi. Nincs több.
2013. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok most. Csak én fiú vagyok. Nekem sem megy a felejtés. Vele képzeltem el az életem. Erre kiderült h megcsalt. Ha sikerült neked elfelejtened azóta, akkor adhatnál tippeket. Bármit is tett velem a lány még mindég őrülten szeretem... Remélem neked már jobb azóta...
2013. ápr. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!