Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetekre lennék kíváncsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

A barátom kb fél éve sokat játszik. Reggel ha felkel, és este ha hazaér a munkából. Vasárnaponként pedig egy verseny indul ami 3tól kezdődik egészen 9ig kb.

Tegnap találkoztunk, sétáltunk stb, nagyon jó volt és megegyeztünk, hogy ma is találkozunk délután egy kicsit, fagyizunk vagy cukrázdába megyünk.

Nagyon lelkesen készülődtem, elvégeztem minden dolgom, házit is megcsináltam és megkértem, hogy nyomtassa ki mert holnapra nekem kell.

Kinyomtatta de ma nem találkozunk mert ő nyerésre áll a játékban.

Ez nekem rosszul esik, de nem tudom eldönteni, hogy jogosan érzem-e ezt,mert ha azt mondanám, hogy találkozunk akkor meg bűntudatom lenne, hogy mellettem van:S


2013. ápr. 14. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És miért nem szakitasz vele? Nyilvánvaló hogy a játék fontosabb volt mint te...
2013. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
büntudatod?? Miért?? Ha szerelmes az ember mindent félretesz csak h találkozzon a másikkal.
2013. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én megértem amit csinál; Egy játékban lehetsz nyertes, egy kapcsolatban soha.
2013. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nehogymár még Neked legyen bűntudatod:) !!


Szerintem keress egy olyan fiút aki szeret is Téged :D !!

2013. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ma 18:08 na jó, de egy kapcsolatban egyáltalán miért kéne nyertesnek lenni?
2013. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 18:08

ez csak szemszög kérdése. Egy kapcsoaltban is lehet nyertesnek lenni. De nekem egy játék sem tudná potolni azt az érzést, amit egy nő váltana ki belőlem ha ágyba hozza a kávémat :)

2013. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De most ezért szakítsak vele???

Holnap ő nem megy dolgozni, én meg 8tól 3ig dolgozom utána 6ig suliba vagyok és kb az egész hetem ilyen...és mondta h holnap ő ráér és elém jöhet-e...de csalódott vagyok, hogy miért mindig én alakítsam az időmet hozzá?

Persze nagyon szeretnék vele találkozni de ez már bosszant. Pedig neki is kell valami hobby..szóval bűntudatom lenne ha miattam nem csinálná azt amit szeretne.

2013. ápr. 14. 18:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, játékfüggő. Ennek csak rossz vége lesz, szakíts vele.
2013. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ne már!!!! Tudom, hogy szeret....csak most fontosabb volt a játék.

Ez most olyan nagy gond?

Ha meg nem játszhatna mert a nyakán lógnék akkor meg házi sárkány lennék és ő szakítana előbb utóbb velem mert nem játszhat amikor ő akar.

2013. ápr. 14. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 18:12

"...csak most fontosabb volt a játék"

pff olyan játék nem létezhet a földön, ami fontosabb lehet egy nőnél... Ne szorakozzunk már. Képtelen volt elszakadni egy oylan játék elöl ami megvárja egy olyan nö kedvéért amit mint melitettél, szoros az idöbeosztása. Nem halt volna bele ha otthagyja.

Egyszerüen a köynebbi kutat választotta és remekül érzi magát amig te itt gyötrödsz. Biztosithatlak hogy ez egyre jobban el fog fajulni...

De ha neked ez kell

2013. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!