Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meg változott, velem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg változott, velem is megteszi?

Figyelt kérdés

Barátnőnek volt 5 kapcsolata az összes megcsalással végződött.Igaz az akkori barátai is olyanok voltak... Én úgy érzem, hogy nagyon sokat változott a felfogása barátnőmnek, mert régebbről ismerem...


23/f


2013. ápr. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

"az összes megcsalással végződött."


Ha a nő csalt, akkor semmi esélyed a változásra és veled is ugyan az fog történni.

2013. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Hát idővel az emberek megkomolyodnak azért szóval nem biztos hogy veled is megteszi, de a kockázata akkor is nagyobb szóval jó ha résen maradsz, de jó lenne tudni hogy mennyi idős a lány, akkor tudnék okosabb lenni valamivel.
2013. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, a barátnőmnek lett elege állítása szerint abból hogy mindig hülyének nézték, meg úgy viselkedtek vele ami neki nem tetszett ezért tovább állt. 23 ő is.
2013. ápr. 14. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
3 ez oké, azért kérdeztem ő csalt, vagy csalták-mert nem mindegy.
2013. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fugg attol h az az 5 kaspcsolata honaposak vagy evesek v mik voltak?

Mert nem mindegy h ket honap alatt megcsalod, v egy 4 rves kapcsolat utan fogod s ellepsz massal.

Ugy latom ez a lany nem tud szakitani v kilepni kapcsolatbol normalisan..kepzewlem azert a kapcsolatok "vege" lett mindig megcsalas es nem kozbe.

Ez sztem karakter jelleg, uh nem tudom mennyire lesz korrekt veled es azt megbeszelje a dolgokat v tudtodra adja megint egy megcsalassal ha valami nem jo.

2013. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő mesélte nekem. És éves kapcsolatok voltak. Én azért tudtára adtam hogy előbb nyissa ki a száját és közölje velem ha valami nem oké.
2013. ápr. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!