Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmről kiderült egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült egy számomra súlyos dolog. Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy még mikor nem jártunk az előtt jóval , volt valami dolga egy nős emberrel. Az nem derült ki a beszélgetésükből hogy mi, csak annyi hogy "örüljünk hogy nagyobb baj nem történt" ez nem tudom mit jelent... És írta a csávó bőnek hogy azóta is sokat gondol rá, meg lehetett volna egy szép emlék is csak elrontotta...

Nem akarok rá kérdezni, mert kínos lenne számomra, amúgy sincs semmi közöm hozzá. Csak megdöbbentett nem néztem volna ki ezt barátnőmből.Ti hogy dolgoznátok ezt fel?


24/f ,bnőm 23


2013. ápr. 15. 22:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolok semmi különöset, pusztán annyit, hogy a barátnőd helyében egy ilyen megmozdulás után úgy kivágtalak volna, hogy Lacházán landolsz. Nekem senki ne rója fel a múltamat. Itt nem a barátnőddel van a gond, hanem veled, mert a saját önértékelési zavaraidat vetíted egy olyan dologba, aminek semmi köze a jelenhez és a kettőtök kapcsolatához. Szóval nálam mennél a kukába, bocsi.
2013. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Tudod miért fontos a múlt? Azért mert kiderül ki is vagy igazán !
2013. ápr. 16. 12:17
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

S tudod, miért fontos a jelen?

Abból derül ki, hogy változtál-e a múlthoz képest!


A te jelened elég szánalmas. Én is kiadnám az utadat, amiért engedély nélkül beleolvastál a chat előzményeimbe.


Kombinálsz, kombinálsz... ahelyett, hogy elé állnál a barátnődnek és bevallanád, mekkora gyökér voltál, s ezzel alkalmat teremthetnél arra is, hogy megtudd, mi a nagy igazság.


Undorító, hogy a háta mögött elítéled, anélkül, hogy bármit is tudnál.

2013. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 omba ***** válasza:

Barátnőd, aztán nem akarod megkérdezni?

Nem érdekel, de megdöbbent?

2013. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 HutOfBabaYaga ***** válasza:
Na mi van ?
2015. márc. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!