Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erezte mar valaki ugy magat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezte mar valaki ugy magat hogy szuksege lenne valakire ahoz hogy jo erezze magat?

Figyelt kérdés
Eleg sok problemam van mostansag, marmint ilyen lelki problemak, es voltak ilyen kisebb kalandjaim mostanaban. De szeretnek egy pasit akivel mostmar tenyleg jol erzem magam. Ugy erzem hogy most ez hianyzik az eletembol. Mit tegyek?
2013. ápr. 16. 04:52
 1/4 anonim válasza:
Srácként hasonlóan érzek most, ha van kedved dumálgatni, írj:)
2013. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedni kell. Én is ebben a cipőben járok. Hála égnek most találtam két három embert akik enyhitik a szakítás utáni űrt a szívemben.
2013. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 putyííí ***** válasza:
Ebben a pillanatban is ezt érzem :D
2013. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Totál ugyanígy vagyok. Szerintem ez azért van mert voltak valamilyen sérelmeid amik miatt már nem vagy olyan szabad mint voltál. Nem tudod elengedni magadat és ezért hiányzik valaki aki kitöri belőled azt ami régen.. Legalábbis az én esetemben így van. :)

14L

2013. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!