Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak kisebb a társigén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kisebb a társigényük, mint a nőknek? Jobban meg tudnak lenni társ nélkül? Miért?

Figyelt kérdés
A foci, a sör meg az autós magazinok, a horgászás meg stb. elég is lenne ahhoz hogy boldogok legyenek? -.-
2013. ápr. 16. 19:14
1 2 3
 11/21 macskox77 ***** válasza:
Nem.De természetesen egy nő attól IGAZÁN NŐ ha mellette van egy FÉRFI,nincs igazam? :)
2013. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod kérdező?
2013. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A nőnek is szüksége van férfia, és a férfinak is nőre. Rengeteg férfi kisfiús lélekkel van megáldva és igényli a gondoskodást, szeretgetést, meg az egoja erősítését, erre a nő tökéletes társ.
2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én valahogy magányos farkas típus vagyok és jobban szeretek egyedül lenni és boldogulni nincs szükségem hosszútávon nőkre :)
2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az a bajom b+, hogy egy férfi nem tesz semmit és nem is kell tennie semmit csak élnie a saját kis világát "majd úgyis akad egy maca". A nőknek meg vért kell izzadni, hogy jól nézzenek ki meg minden és még így se biztos hogy megkapják a megérdemelt boldogságot!
2013. ápr. 16. 19:49
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Aha oké.Néhány férfi miatt az összes egy mocskos disznó?

Na itt vegyél vissza az arcodból légy szíves!

Ez egyáltalán nem így van!Csak nézd végig az oldalt.Rengeteg férfi/fiú töri magát,hogy legyen barátnője.

2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves vagy de azt kívánom te szenvednél annyit mint amennyit én küzdők a külsőmért kedves kérdező :)
2013. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

19:49


Ki b+ ki a f@sznakl kell egy ócska r*banc aki csak úgy majd akad??


Én inkább vagyok egyedül mint olyan csajjal legyek akit már 150 en megdugtak.

2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy csak a nőknek kell vért izzadniuk,hogy jól nézzenek ki.Sok pasi is így van ezzel.Vagy ott a másik,hogy sok nő igénytelen.
2013. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nem kell tenni semmit? Ó persze, csak itt már vagy ezer kommentben láttam, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, udvarlás. Arra meg senki nem kötelezi a nőket, hogy "jól nézzenek ki" Nem várja el tőlük senki, hogy sminkeljenek, és egy órán keresztül próbálgassák a ruhákat. Ez lényegtelen, a nők túlspilázzák, a hapsikat ezek a külsőségek annyira nem érdeklik.
2013. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!