Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találjak hosszú hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak hosszú hajú fiúkat, férfiakat? Miért nincsenek már hosszú hajú fiúk még metálbuliban se?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy tehetségkutatón, és egyetlen hosszú hajú fiú volt, a zenészek meg mind rövidhajúak!:S:S:S

2013. ápr. 16. 20:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Töröltek a hozzászólásokból. Szóval aki sosem vágja le, az a végre egy Férfi, és így tovább.:)
2013. ápr. 16. 23:42
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem ciki az ma sem. Csak hát fura világot élünk...
2013. ápr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nekem például középhosszú hajam van. Máris találtál egyet :)


Szerinted jobb a hosszú haj, mint a rövid? :)

2013. ápr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted jobb a hosszú haj, mint a rövid? :)"


ez kb ilyen:

-nagyon szeretem a csokit

-hallod, te is jobban szereted a csokit, mint a nem csokit? :)



amúgy meg mint írtam vagy lezbi hajlamú vagy, vagy még nem találkoztál igazi férfival

2013. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
14.: lezbi? inkább természetes :P nekem is a hosszú hajú pasik tetszenek...
2013. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

15

amikor azt mondod hosszú hajú akkor valami ilyenre gondolok: [link]


szerintem ez undorító, de ha esetleg valami ilyenre gondoltok: [link]


akkor az egész más, mondjuk ti csak annyit írtok hogy "hosszú hajú fiú" ami nem csak egy kinézettel rendelkezhet

2013. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Most nekem kb 30 centis hajam van, de gondolkozom, hogy más stílusúra vágatom, mert egyrészt hullik kicsit, így ha össze is fogom, akkor is az arcomba fújja a szél a rövidebb szálakat, ha meg nincs összefogva, akkor az egészet odafújja .

Nyáron pedig külön idegesítő, hogy amúgy is melegem van, hát még ha fűt is a hajkoronám.. :)


Egyébként nem tudom milyen metálbuliba szoktál járni, pl a "wigwamos" koncerteken elég nagy arányban vannak hosszú sörényű kollégák.

2013. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Gyere Miskolcra! A baráti társaságom felének hosszú haja van :D Anno egyszerre kezdtük növeszteni és mostanra már kb 40 cm es sörényem van habár picit hullik, de nincs az a pénz amiért levágatnám :)
2013. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Jó, szivesen megyek, de pesti vagyok.:)

Hány évesek vagytok?

2013. okt. 24. 18:02
 20/26 anonim ***** válasza:
Én is Pesten vagyok mostanság, tudsz valami metál bulit? Elmehetnénk valami jó helyre. :D
2013. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!