Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez komolyan ilyen nagy problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan ilyen nagy problémát jelent a párkeresésben?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, nem vagyok egy cicababa típus, egyetemre járok, és elég határozott ember vagyok, saját véleménnyel. (azt, hogy rockernek szoktak bélyegezni, meg se említeném.)

2013. ápr. 16. 22:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%
akkor most hol itt a hiba?
2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig nem vett észre senki.
2013. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hol a hiba, de kezdek belezavarodni. A férfiak szeretik, ha a nő gyengébb, nem? Én meg minden vagyok, csak az nem.
2013. ápr. 16. 22:57
 4/59 anonim ***** válasza:
60%
nem kéne, hogy gondot okozzon. ahogy mondják: zsák a foltját...
2013. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Van, aki hozzád hasonló lányokat keres. Mondjuk a túlzott határozottság sem mindig jó, két karakán ember általában nehezebben fér meg egymás mellett, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
Semmi kivetnivalót nem látok ebben, épp ellenkezőleg. Kicsit konkrétabban is leírhatnád, mire gondolsz, mert tényleg nem értem, hogy hol lenne itt probléma.
2013. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretem a cicababákat. A rocker nálad mit takar? Állandóan Tankcsapda pólóban mászkálsz?
2013. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy elég határozott, egyedi stílusom van (legalábbis beszédre mindenképp :D de általában könnyen észrevesznek). A másik, hogy sokszor brutálisan őszinte és szókimondó vagyok.
2013. ápr. 16. 23:02
 9/59 A kérdező kommentje:

Dehogy, zenekaros pólók totálisan kilőve. :D Max alváshoz. :D

Bakancs-szoknya-fűzős típus vagyok. :) De hétköznapokban nyilván nem fogok ennyire kiöltözni, ott mondjuk elég egy fekete ing, vagy fekete nadrág- valami blúz kombó.

2013. ápr. 16. 23:03
 10/59 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ez a stílus jobban tetszik, mint a tűsarkú-miniszoknya páros :) Szerintem az a gond, hogy eltérsz az átlagtól...olyan körökben kéne mozognod, amilyen te is vagy.
2013. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!