Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez komolyan ilyen nagy problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan ilyen nagy problémát jelent a párkeresésben?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, nem vagyok egy cicababa típus, egyetemre járok, és elég határozott ember vagyok, saját véleménnyel. (azt, hogy rockernek szoktak bélyegezni, meg se említeném.)

2013. ápr. 16. 22:55
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok és ugyan a rockosabb zenéket kedvelem, ez a külsőmön abszolút nem tükröződik vissza. Határozott vagyok, tudom mit akarok és kiállok magamért, ellenben a lányokkal javarészt nem jövök ki pont azért, mert baromira nem találunk közös témát. Nem tudok a divatról, aktuális sztár pletykákról és egyéb életbevágóan fontos dolgokról beszélgetni, viszont azt azt hiszem kijelenthetem, hogy a párkereséssel sosem volt problémám.

Nem tartom magamat valami nagyra, de elégedett vagyok a külsőmmel, belső értékeimmel is tisztában vagyok (a hibákkal nagyrészével együtt). Ez egy fontos mozzanat szerintem.

Sosem volt problémám azzal, hogy találjak valakit, bár az is hozzátartozik, hogy ebben a témában is elég erős egyéniség vagyok, ha nekem kell valaki, aki ezt nagyon nem akarja észrevenni, akkor képtelen vagyok büszkeségből tovább állni, addig megyek, amíg meg nem szerzem. :) 22/L

2013. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Járok bulizni, de az értelmesebb srácok mind foglaltak, vagy nem épp a teltkarcsúakra gerjednek. :) (igen, az vagyok) Vagy ha mégis, tuti nem mernek odamenni, mert kb annyi önbizalmuk lehet, mint nekem. :D
2013. ápr. 16. 23:07
 13/59 anonim ***** válasza:
56%

Domináns pasit akarsz vagy olyant akit irányíthatsz?

Ha nincs nőies kisugárzásod, akkor a fiúk nem fognak veled foglalkozni.

Vagy kiválasztod azt, aki neked tetszik, és ha a környezetében vagy behúzod a tüskéidet, vagy globálisan visszaveszel, és várod, hogy majd valaki bepróbálkozik nálad.

2013. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Vannak sokan akik a teltkarcsúakra gerjednek, nyugi :)
2013. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
velem egyenrangú férfit szeretnék. :D Se az alá-, se a fölérendelő viszonyt nem bírom sokáig.
2013. ápr. 16. 23:10
 16/59 anonim ***** válasza:

"Vagy ha mégis, tuti nem mernek odamenni, mert kb annyi önbizalmuk lehet, mint nekem. :D"

Na hogy is van a helyzet? Még sincs elég önbizalmad :)?

Én domináns vagyok, nem tudnék hosszabb kapcsolatt úgy elképzelni, ha a lány egy szinten akar velem lenni. Rockerségeddel nem lenne bajom, én is most a szombati Tcs koncert miatt sántítok, szóval kitartás!

2013. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Önbizalmam nincs sok, ez tény és való. :) Soha nem is állítottam, hogy önbizalommogul lennék. Ó, de mennyire nem... :D

Igazából azt hiszem, (sőt tuti), hogy a nagy számmal a töréknységemet próbálom valahogy kompenzálni.

2013. ápr. 16. 23:32
 18/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, eme nagyszerű ország mely szegletében leledzel?:)
2013. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Büdipesten.
2013. ápr. 16. 23:35
 20/59 anonim ***** válasza:
Sejtettem :(
2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!