Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a tizenévesek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tizenévesek kellenek a felnőtt férfiaknak? A fiatalabb huszasokkal mi a baj?

Figyelt kérdés
26-30 éves férfiak a 15-17 éves lányok társaságát keresik. Most 21-24 évesekkel mi a probléma? nem az lenne a megfelelő korosztály számukra?
2013. ápr. 17. 08:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért kell a gyerek, h eltartson, hanem mert másképp nem megy ez az egész.

Vannak dolgok, amiket vállalni kell.

Akkor most általános iskolát miért nem hagytad ott ennyi erővel?

Az is szükséges "rossz".

De mindegy, látom a szokásos "wannabe, ki ha nem én, nagyokos" bandába futottam bele, akik a közgazdászokat is megcáfolják "mert én úgy gondolom" alapon.

Nem is a gyk-n lennék.

2013. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Egy közgazdász soha nem mondaná, csak egy politikus közgazdász!

A piramis játékot mindenütt büntetni kellene...

2013. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
81%

Én ettől az egyetlen cél a gyerek az életben felfogástól tudnék hányni.

Aki itt akkora ész, az vajon milyen tanácsot adna annak a rengeteg sz@r családnak ami ebben az országban van.

Hű de jó, van gyerekük, ők aztán király emberek. Ja, a legtöbbnek elég nyomorult élete van, a gyereknek meg csapnivaló gyerekkora.

2013. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%
Csak a hülyék akarnak gyereket
2013. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Most akkor a nyugdíjrendszert tárgyaljuk ki, vagy a csinos tinicsajokat? :) Én az utóbbira szavaznék... :)
2013. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
tán azért mert a 20 + os rib>ncok már a pénzre hajtanak te barom
2013. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező, de ezen most megakadt a szemem: "Én nem tudnék elképzelni nagyobb boldogságot,minthogy felneveljek egy gyereket.Mi más tudna örömöt adni az életben?"


Jó, ez te vagy. Nekem bármi más nagyobb örömet okoz. Minden, csak a gyerek nem. Olyan távol áll tőlem a gyerekvállalás, mint Makó Jeruzsálemtől, nem jövök ki a gyerekekkel, nem utálom őket, de nem is hiányoznak a közelemből, nem vágyok rá, hogy anya legyek, semmi gyönyörűséggel nem tölt el, inkább taszít az elképzelés, hogy felneveljek egy gyereket, soha nem tudna boldoggá tenni.

Pedig nem vagyok karrierista, igazából még annyira talán önző sem, mert mindig a családom az első nekem, csak utána én, imádjuk egymást a férjemmel, minden más téren családcentrikus vagyok, mégsem akarunk gyereket.


Nem mindenki egyformán áll ehhez a kérdéshez, nem kell ezen csodálkozni, ki ilyen, ki olyan.

2013. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Tudod mit, igazad van, de nekem is.

A kérdésből eljutottunk a gyerekvállalásig, s azt azért remélem leszögezhetjük, hogy senki sem a nyugdíjáért akarjon gyereket...

2013. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek minden vicc új, friss husinak nincs elvárása egy párkapcsolatosdiban.


Ez olyan, mint ha valaki először hall egy sz@r poént, a haját dobálva fog röhögni és elájul, milyen vicces a fickó, aki meg már ötször hallotta, annak unalmas.


Én az egykorú társra szavazok, és szükségem van bizonyos szellemi szintre. Ha ilyen rihegő-röhögő, kvásan öltözött kiscsajok szállnak fel mellettem a buszon, inkább zenét hallgatok vagy arrébb ülök. 28F

2013. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!