Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a tizenévesek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tizenévesek kellenek a felnőtt férfiaknak? A fiatalabb huszasokkal mi a baj?

Figyelt kérdés
26-30 éves férfiak a 15-17 éves lányok társaságát keresik. Most 21-24 évesekkel mi a probléma? nem az lenne a megfelelő korosztály számukra?
2013. ápr. 17. 08:31
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
61%

Ebben igaza van a kérdezőnek, h ez a "mert arról szól az élet, h jól érezzük magunkat" hibás.

Majd x év múlva is mikor nem kapsz nyugdíjat meg semmit majd akkor is ezt mondd.

Nem véletlenül vannak/voltak kitalálva ezek a normák.

2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fogok nyugdíjat kapni, mert nincs családom???


Azt hittem az a munka után jár...

2013. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

A kommentedben a kettő szó, "Audi, Ibiza" tudat alatt mást kiállt...

Biztos lesz aki megfogalmazza ezt jobban itt, nálam...

2013. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
89%

Kinek mi a jó. Én hidegrázást kapok a gyerekektől, kb mint Alan Grant a Jurassic Park-ban. Hangos, büdös és sokba kerül...

Na most ez egy átlagos nőnek nem pálya. Ő "családot" akar, én meg magamra költeni amit a munkámmal megkeresek.

Feloldhatatlan ellentét.

35 F

2013. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

"Azt hittem az a munka után jár..."


Itt a baj nem kicsi.

2013. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Jahhh, értem már! A 31-es válaszoló arra gondol, hogy azért kell gyerek, ha megbukik a nyugdíjrendszer, legyen ki eltartson...


Az élet értelme márpedig az, hogy jól érezd magad!, ha úgy érzed jól magad, hogy van gyerek, család stb., akkor úgy, ha másképp akkor azt csináld, ha meggondoltad, meg ne bánd, egyszerűen csak változtass...

Ennyi.

2013. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a többség még mindig gyerekben gondolkodik, így nem látom veszélyben a jövőbeni nyugdíjakat. Más részt nem is biztos hogy ebben az országban leszek akkor...
2013. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

A nyugdíj a befizetett nyugdíjjárulék, a ledolgozott évek, s a betöltött korhatár után jár, azaz munka, persze javítok, nem a szó szerinti munka...

A családhoz viszont semmi köze, szerintem.

Mond, hány éves vagy? :)

2013. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Annyiban igaz az összefüggés hogy a következő generáció termeli ki a mi nyugdíjunkat.

Már ha el nem mennek külföldre dolgozni...

De mivel mint írtam még mindig többen szeretnének gyereket mint ahányan nem, így nem kell farkast kiáltani.

35 F

2013. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Megint csak leesett, Te beveszed amit mondanak, kell a gyerek, hogy "ők" fizessék be, amit nekünk adnak majd a kincstárba! Tudod vannak országok, ahol ez úgy működik, amit TE!, fizetsz be, azt befekteti magának a kincstár, és majd abból dédelget Téged, semmi köze a gyerekszületéshez...
2013. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!