Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki hogy színlelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy színlelem az orgazmust?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Együtt tervezzük a jövőnket. De akárhányszor szeretkezünk,mindig azt mondom neki hogy igen elmentem. De közbe meg nem.Egyszerűen nem tudok elmenni,de attol még élvezem.Nincs hüvelyi orgazmusom. De csiklói viszont van.Szerintetek megmondjam neki,hogy soha nem volt még? Elöször úgy voltam vele,hogy majd sikerül. De lelkiismeretem van,annyira szeretem. Csak neki akartam ezzel jót,nem magamnak. Mindent elmondok neki,csak ezt nem.Nem szoktam füllenteni. Szerintetek ha megmondanám utána még ezek után lehetne bízni az emberben? Nagyon megértő srác,de nem akarom megbántani. Vagy hagyjam hogy megtörténjen és ne szóljak neki? Fogalmam sincs mit tegyek. Kérlek szépen titeket,csak normális válaszokat. 21/L
2013. ápr. 17. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem biztos rosszul esne, hogy a nőmnek nincs hüvelyi orgazmusa. De még rosszabbul esne, ha rájönnék, vagy elmondaná, hogy eddig színlelte és átvert. Ezt utálom.
2013. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

lelkiismereted van? az már bizony komoly dolog.

nézd, egy éves kapcsolatra nem építünk, maximum gyerekfejjel, tehát az a kijelentésed, hogy együtt terveztek jövőt, enyhén szólva nevetséges, pláne úgy, hogy közben hazudsz neki. Még nem igazán vagy érett egy komoly kapcsolatra. Ettől eltekintve nyilván az őszinteség a járható út egy komoly kapcsolatban, DE az, hogy X idő után vallod csak be, az nem jó. Nem fog jól esni neki, hogy végig hazudtál, én speciel ki is raknálak.

2013. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem meg csiklói sincs, szóval ne nyafogj! :D
2013. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Őszintének kell lenned a pároddal! Ha szeretitek egymást, meg fogjátok találni azt a módot, ami mindkettőtök számára élvezetes.
2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne színlelj tovább és kész.
2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sok nőnek nem megy a hüvelyi, de ha azt mondod, csiklós van, akkor meg? Mi a problémád? Ezek szerint mégis van orgazmusod.

Mellesleg, nem szép, hogy hazudsz neki. És én (mint nő) ezt mindig hülyeségnek is tartottam- ha valami nem megy, és azt mondom, ez jó, akkor nem is fog változni, és nem is tudsz rajta változtatni. Én mindig megmondtam, ha nem volt, és végül kikísérleteztem, sok próbálkozás árán, hogy hogyan is lesz. Megmondod, hogy ez így jó, de nem élvezel el, akkor ő is másként csinálja- már az elejétől fogva. Azzal, ha őszinte vagy, nem bántod meg. Azzal, ha hazudsz neki egy évig, és utána bevallod- előbb megbántod, de még mindig jobb, mintha 10 év után félrelépnél, mert más meg véletlenül pont úgy csinálja, ahogy az neked jó. Szerintem mindenképp mondd el neki, beszéljétek meg, és próbálkozzatok. És NE HAZUDJ! Ez olyan hülyeség, amit sose értettem, de komolyan...

2013. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

volt egyáltalán valaha hüvelyi? mert ha nem akkor nem tudhatod milyen az, és akkor igazából nem is hazudtál ... azt írod jó így ... akkor ennyi ... és ha egyszer összejön egy igazi, na akkor mondd el neki, hogy ilyen sosem volt, eddig azt hitted úgy a jó ahogy volt


én is utálom, ha megjátssza egy nő, de ha be tud csapni úgy kell nekem

2013. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem meg csiklóm sincs, mivel férfi vagyok! XP
2013. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 intrepid ***** válasza:
54%
Most így akarod leélni a hátralevő életedet, hogy nem lesz orgazmusod? Meg kell oldani ezt is, de ezt meg kell beszélni. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Tapintatosan mutasd meg neki, hogy mi a jó neked.
2013. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha csiklói orgazmusod van, akkor van orgazmusod, vagyis elmentél. A nők 85 százaléka nem képes a hüvelyi orgazmusra. Akkor hol a probléma?
2013. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!