Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki hogy színlelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy színlelem az orgazmust?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Együtt tervezzük a jövőnket. De akárhányszor szeretkezünk,mindig azt mondom neki hogy igen elmentem. De közbe meg nem.Egyszerűen nem tudok elmenni,de attol még élvezem.Nincs hüvelyi orgazmusom. De csiklói viszont van.Szerintetek megmondjam neki,hogy soha nem volt még? Elöször úgy voltam vele,hogy majd sikerül. De lelkiismeretem van,annyira szeretem. Csak neki akartam ezzel jót,nem magamnak. Mindent elmondok neki,csak ezt nem.Nem szoktam füllenteni. Szerintetek ha megmondanám utána még ezek után lehetne bízni az emberben? Nagyon megértő srác,de nem akarom megbántani. Vagy hagyjam hogy megtörténjen és ne szóljak neki? Fogalmam sincs mit tegyek. Kérlek szépen titeket,csak normális válaszokat. 21/L
2013. ápr. 17. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ha így sem úgy sem tudsz elélvezni akkor ne mond el neki.Ha úgy érzed ha elmondanád és találnátok rá megoldást hogy ne csak csiklóval legyen orgazmusod akkor mond el neki.De ha alapjáraton nem tudsz elélvezni úgy akkor felesleges elmondani,nem mellesleg ha ezt tudod magadról az elején kellett volna elmondanod.Így már elég cinkes lenne.Elvégre 1 évig színészkedtél hogy elélveztél és hazudtál.Nem tudom mit tennék,ez már sehogy nem jó.Mivel ezt már az elején kellett volna közölnöd,akkor teljesen másképpenjött volna le,és tudomásul vette volna és esetleg kisérleteztetek volna hogy úgy is elélvezzél.Így már azért gázos,mert azt fogja mondani hogy egész eddig színészkedtél és hazudtál neki,ami biztos nem fog neki jól esni.Inkább azt kellene kitalálnod,hogy mostanában nem tudsz elélvezni és ki kellene kisérletezni,hogy ne gondolja azt hogy végig hazudtál.Így még menthető lenne a dolog.Ha nagyon tudatni akarod vele,akkor mond azt hogy mostanában pár hete nem tudsz már úgy elélvezni.Talán így még menthető a dolog,de azt tedd hozzá hogy nem ő miatta,de valamiért nem olyan érzékeny most.
2013. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mond ezt kérdező hogy figyelj picim,kicsim, nem tudod hogy hívod,hogy mostanában nem tudok elélvezni,nem tudom mitől van de nem te vagy a hibás,eltudok élvezni de csak csiklóval és élvezem is,csak valamiért nem megy mostanában így.Szeretném ha nem vennéd magadra,mert nem te vagy a hibás,nagyon jó veled az ágyban és élvezem is,csak valamiért nem így mostanában.Még ez is jobb mint hogy hazudsz neki és illúziókat ringatsz vele.Most döntsd el melyik jobb!?Hazudni neki,vagy őszintének lenni vele.De azt véletlenül se mond hogy az elejétől kezdve mert akkor tuti hogy megbántva érzi magát és azt fogja érezni hogy hazudtál nenki.Én elmondanám az biztos,de csak is úgy hogy azt mondanám hogy ez most nem régóta van így.
2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Az is röhejes hogy ő meg egy év alatt nem vette észre -.-
2013. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a nők 70%-nak sosincs hüvelyi orgazmusa. ha viszont csiklói van,akkor izgasd a csiklód szex közben. ne mond el neki csak azt h most azért csinálod mert a multiorgazmusos nő c. könyvben olvastad-ami létezik is,van férfiaknak és pároknak is.
2013. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyes kutatók,még ma is kételkednek a hüvelyi orgazmus létezésében. De ha én lennék a barátod,lehet hogy utána nem biznék meg benned száz százalékig,ugyanis ez egyfajta hazugság,amivel mélyen csorbíthatod a párod önbizalmát.
2013. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!