Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt ez engem?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor mesél arról, hogy jaj milyen csúnya lányokat látott. Egyik alkalommal rákérdeztem, hogy na és szépeket nem lát? Azt mondta, hogy neki én vagyok a legszebb, de megnevezett 2 csajt a munkahelyéről. Aszem hülyén érzem magam.

2013. ápr. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadott, nem vakságot. Ne reagáld túl, inkább becsüld meg, hogy őszinte.

Mellesleg gondolom te is szoktál látni 1-1 jó pasit, amitől függetlenül a párodat szereted :)

2013. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel valamit, amire nem akarod tudni az őszinte választ?
2013. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Véleményeket várok kedves férfi hozzászóló!
2013. ápr. 17. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Véleményt? Szerintem marha egyszerű a dolog. Kérdeztél valamit, amire nem azt a választ kaptad amithallani akartál. Az élet ilyen. Vannak nálad szebb nők is a párod számára, ezt el kell fogadni. Valamiért mégis veled van, nem velük.
2013. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta volna, te vagy az egyetlen nő, akit észrevesz, elhitted volna? Ha igen, akkor naiv vagy. Viszont annak örülhetsz, hogy ő őszintének tűnik. Ha nem tetszik a válasz, akkor gondold végig, mi tetszene neked jobban: egy szép hazugság, vagy a fájdalmasabb, de őszinte válasz.
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez válasz! Köszi!
2013. ápr. 17. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettesnek van igaza.

Mi nők sajnos gyakran kérdezünk olyat amire nem is akarjuk tudni a választ...

2013. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!