Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Szerintetek érdemes lesüllyednem egy sivárabb lelki szintre, hogy el tudjam viselni a párjaim múltbeli dolgait ami engem nagyon bánt?

Figyelt kérdés
Eddig minden párkapcsolatomban előfordult, hogy a párom megcsalt (szünet közben esetleg az egyik ex társaságát kereste) én ezt pedig mindig is nehezen viseltem el, ahogy azt is, amikor a múltbeli kapcsolatok és azok szexuális jellegű felemlegetése történt meg (hány egy éjszakás kalandja volt, kivel hol csinálta, kit hogy csalt meg és miért stb.) Ezekre mind én kérdeztem rá, mert kíváncsi voltam viszont rosszul esett hallani. Én eddig két nővel voltam az életemben, mind a kettő hosszabb kapcsolat volt, de nem igazán éltem ki magam a többi páromhoz képest és emiatt kevesebbnek érzem magam mellettük, nem tudom elviselni pl. ha el kell képzelnem hogy a párom mással is csinálta rajtam kívül (15-20 emberrel is akár). Arra gondoltam ha most ilyen sex tréningbe kezdek, és minden lányt/nőt "bepróbálok" akkor később ez már nem fog másnál zavarni mivel velem is megesett (erre az egészre viszont egyáltalán nem vágyom)
2013. jan. 16. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb ötlet. Nem lesz attól még jobb neked sem. Ugyan úgy zavarni fog hogy a csaj mindenkivel együtt van.
2013. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Biztos? Eddig bármit tettem amit ő is azok közül egyik sem zavart már. Én úgy működök, ha valamit átéltem amit ő is (hibát pl.) az nem zavar nála.
2013. jan. 16. 09:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Elöször magaddal kellene tisztába jönnöd.
2013. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lefekszel 20 nővel még nem fog kevésbé zavarni, ha akit szeretsz megcsal.
2013. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a magam hibáival és határaival, el is képzeltem mi a megoldás a mostani problémámra, erre szeretném ha reflektálnátok.
2013. jan. 16. 09:20
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, a megcsalás ugyanúgy fog zavarni, de legalább a múltbeli (valószínűleg szeretethiány okozta) félrelépéseit és érzelmi kihasználásait el tudom nézni.
2013. jan. 16. 09:20
 7/21 Patrik24 ***** válasza:
Aki megcsalta a párját, ahelyett hogy szakított volna, annak a személyiségében benne van a hazugság, becsapás mint megoldás. Ilyennel nem nagyon alakítanék párkapcsolatot. A sok egyéjszakázás is lelki sivárságra utal, akár nő, akár férfi részéről, hiába jönnek a kiélős elméletükkel, az úgy hülyeség ahogy van. És látod itt a kulcsmondatod: "(erre az egészre viszont egyáltalán nem vágyom)"
2013. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
sztem ez egy betegség nálad. mit foglalkozol vele h hány emberrel feküdt le. a multba könnyü keresgélni hibát találni. nem ez a fontos h ki hánnyal volt én sztem. akkor mindenki akinek barátnöje van az mind csinálhatná ezt. sztem felejtsd el ezt az irányt inkább koncentrálj elöre tervezzél szeressétek egymást. nem tudok öbbet mondani
2013. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja kérem, nem olyanokkal kell kezdeni, akin átment a fél város. Ugyanis ahogy észreveszem, a párod valahogy nem olyan tiszta, mint a ma reggel nyílt lótuszvirág........
2013. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tiszta, de neki volt 10 éve arra, hogy ezeket a tapasztalatokat megélje. Van egy "kis" korkülönbség köztünk.
2013. jan. 16. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!