Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve szakítottunk akkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szakítottunk akkor mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottam már a sráccal és 2 és fél éve barátom van. Hétvégén összefutottunk egy szórakozóhelyen, ahol nem volt velem a barátom ő meg jött és mondogatta, hogy mennyire jól nézek ki meg még mindig hiányzom neki. Folyton a testemet dicsérte, hogy mennyire "vadító". Másnap elnézést kért sms-be, ha nyomult, de minden igaz volt, amit mondott és szeretne velem találkozni. 3 év után érezhet még szerelmet vagy ez inkább a burkolt jöjjünk össze egy dugásra nyomulás?
2013. ápr. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
B verzió. higyj nekem én is pasi vagyok.
2013. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább te mit akarsz tőle....Minek foglalkozol vele, ha van barátod?
2013. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerelmet? ezt honnan találtad ki, de tényleg,

csak dugni akar

2013. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki szenvedés volt a szakításunk és azóta sincs komoly kapcsolata. Lelkileg zavarna, ha ő még szenved miattam.
2013. ápr. 18. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt nincs semmiféle szerelem, egyszerűen megakar dönteni, és te kéznél vagy. Ennyi.
2013. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg könnyen lehet, hogy még érez valamit irántad. nem biztos, hogy csak kefélni akar de ezt könnyen kideritheted. amugy ha van barátom én nem ülnék le vele egy kávéra sem
2013. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!