Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány megcsalást néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány megcsalást néznétek el? Normális egyáltalán, hogy ezt én tűröm?

Figyelt kérdés
31/N vagyok a férjem 32, Van egy 2 éves kislányunk. A párom nem hanyagol el se engem se a lányunkat, sok időt fordít ránk és anyagiakkal is jól ellát. Viszont (bár ő tagad mindent), rendre hallom vissza, hogy fiatal lányokkal találkozgat és valószínűleg szexel is. Egyszer beleolvastam az e-mail fiókjában, és sok kis húszéves p*csával hosszas kapcsolatot ápol ahogy láttam, nekem azt mondja hogy dolgozni megy, de tudom, hogy a kis szeretőihez megy. Ti ezt hogy kezelnétek? Teljesen tanácstalan vagyok...
2013. ápr. 18. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Én biztos, hogy elválnék.
2013. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
megszoksz, vagy megszöksz. a te döntésed.
2013. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy megcsalást sem néznék el. Gusztustalan, és még hazudik is.
2013. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Leülnék vele és elsősorban nem kérdőre vonással kezdeném, hanem megpróbálnám vele megbeszélni ezt az egészet. Több helyütt is olvastam, vagy hallottam róla, hogy már megvolt a gyerek illetve az anyagi összeköttetés, a párok mindemellett mégis megállapodtak egy nyitott kapcsolatban/házasságban...csak hogy maga az élet- és gazdasági közösség fennmaradjon. Tudom, sokan elítélik, egyáltalán nem elfogadott ez még a mai társadalmunkban sem. De talán ha valahogy meg tudnátok egyezni, lehet, hogy lenne megoldás a dologra, hogy ne kelljen elválnod vagy ugyanígy tovább sínylődnöd. Persze, ha neked nem fér bele - ahogy a legtöbb nőnek - akkor megfontolnám a válást a helyedben. (gyanítom itt a második verzió fog nagyobb támogatást kapni :))

24L

2013. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ivilicious ***** válasza:
otthagynám, dögöljön meg.
2013. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán sok évnyi házasság után egy meggondolatlan ballépést nagynehezen meg tudnék bocsátani idővel, de amúgy ez nekem egyáltalán nem fér bele, én nem tudnék így élni egy percig sem. De nem vagyunk egyformák, te tudod, te mit akarsz, mit viselsz még el.
2013. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem beszélgetnék már vele erről, kihajítanám mint macskát sz.rni, aztán mehet a kis húszéves p.csáihoz... Tuti, hogy egyből ott kaparná azt ajtódat, de ne gyengülj el!
2013. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem néznék el egy csókot sem, nem hogy ilyesmit amit leírtál... a férjed egy mocskos féreg lehet ha képes erre, nem értem egyáltalán minek ilyen pasi bárkinek is. Ja anyagiak miatt... hát nekem nem ez a fontos, tudok én dolgozni és pénzt keresni magam is. A megaláztatásra meg nincs szükségem. A férjed totál hülyének néz, csal fűvel-fával és te eddig nem tettél semmit?
2013. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1ballépést elnéznék. Én is házas vagyok és van egy kislányunk is. DE ennek feltétele lenne az, hogy az illetővel megszakítja a kapcsolatot, ránk koncentrál és megbánja, meg persze nem fordul elő többet ilyen. Ha igen, akkor válás. Ha nem tisztel annyira, hogy ne csaljon meg, akkor menjen a kis szeretőihez és nem való neki a család. Úgy kezelném, hogy választás elé állítanám, adnék 1hetet, döntsön, de akkor az végleges. Vagy megváltozik és szakít minden csajjal, vagy pakoljon és költözzön el.
2013. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy bennem van a hiba, de én akárhányat megbocsátanék a páromnak (férfi vagyok). Amíg neki ez jó lenne, én nem akadályoznám a boldogságában.
2013. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!