Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ribinek számítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ribinek számítok, vagy ez normális valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

A mostani párommal együtt vagyok 1,5 éve.

Ettől függetlenül ugyanúgy megnéztem tavaly a srácokat, de csak futó pillantást vetettem rájuk. Viszont van egy kollégám, akinél sokszor olyan gondolatok jutnak eszembe, hogy de jó lenne megfogni a kezét, stb.. (mint általánosban). De utána mindig eszembe jut, hogy hülye vagyok, mibajom van, van egy tökéletes párom..

Normális, hogy vannak ilyen gondolataim, vagy valami nincs rendben velem??:S :D

22L


2013. ápr. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Akkor lennél ribi, ha nem csak gondolkodnál róla, hanem meg is tennéd.
2013. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribi. Viszont szerintem lassan kezd elmúlni a varázs, esetleg kicsit "újítanotok" kellene a kapcsolatotokon, mielőtt teljesen ellaposodik. Valószínűleg izgat téged az a másik srác, vonz az ismeretlen, meg hát esetleg a kapcsolatotok sem tökéletes. Azt tudnám javasolni, hogy valami eredeti ötlettel próbálj (vagy próbáljatok) egy kis színt vinni a barátoddal az életetekbe, minden kapcsolatban szükség van időnként frissítésre.
2013. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)Tényleg lehet, hogy kezd elmúlni a varázs, sajnos mostanában kevesebbet találkozunk, és amikor találkozunk, akkor is veszekszünk, mert szerinte én megbántom őt, szerintem meg ő mondd olyanokat, amik elég bántóak.. Megpróbálok hétvégére valami közös programot szervezni, olyat, amin még nem vettünk részt eddig. Mert a mozi is közös program lehet, de moziba szoktunk járni. Lehet elmegyünk valami kiállításra:)
2013. ápr. 19. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Meg most jó az idő, ki lehet menni sétálni!
2013. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet, akkor szerintem ne csak közös programot szervezz, hanem üljetek is le megbeszélni a problémáitokat. A szőnyeg alá söprés hosszú távon nem jó megoldás, ne sértegessétek egymást, ne veszekedjetek, inkább próbáljatok józanul megoldást keresni.
2013. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!