Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet, hogy örülnék ha normális férfi odajönne hozzám, rám írna?

Figyelt kérdés

Aki intelligens is, nem csak hiszi magáról. Ha nincs senkim, nem szeretek eljárogatni és amúgy sem lenne kivel. Jobban szeretem a nyugisabb helyeket ahol kevesen vannak és nem ordít a zene. Szívem szerint már pólot nyomtatnék, hogy barátnő ingyen elvihető. :D

21/N


2013. ápr. 19. 19:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

25től felfelé már nem szeretnék barátot... Sokkal inkább 21, max. 23, vagy az sem baj ha fiatalabb.

Győr, aranypart, Semiramis kávézó, vegabár, amikor van szabadidőm. :D

Beszélni skypeon vagy mobilon, vagy élőben is, bár valszeg messze vagy. :D

2013. ápr. 19. 21:04
 22/25 anonim ***** válasza:

én csak képet kérek kíváncsiságból milyen lánynak nem votl senkije eddig. messze lakom :P

f19

2013. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Messzebb nem is lehetnél :)
2013. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
22 vagyok megfelelek az életkornak, hogy hívnak skypeon?:)
2013. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ilyen pólót komolyan nyomtatok én is XD. Annyi különbséggel, hogy én 25-nél idősebbeket keresek. És a tánc jó ötlet, én is épp most keresek egyet. Barátnőm szavaival élve: büntetlenül megérinthetsz bárkit, senkinek nem tűnik fel:D Van benne valami. És a tánc amúgy is fokozza a kémiát, felerősíti az érzelmeket. A szimpátiát háromszorosára növeli. És amúgy táncolni kulturált emberek járnak, én is olyat találtam ahol rengeteg intelligens ember lesz, némelyiket még ismerem is és amúgy is

kedvelem Őket. Úgyhogy hajrá!

2013. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!