Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lany szinlelhet feltekenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany szinlelhet feltekenyseget?

Figyelt kérdés
Azert hogy ugy tunjon h huseges tipus erre van esely ?
2013. ápr. 20. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem látom az összefüggést...Attól, hogy féltékeny valaki, még nem a hűség mintaképe.
2013. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha színlelni akarod a féltékenységet akkor valószínűleg meg is van benned... De ez az elképzelhető legrosszabb ötlet, amit valaha hallottam.
2013. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sőt még akaratán kívül is, De maga a féltékenység az egy bizonyos szinten őrjítő dolog tud lenni annak a számára aki az, és annak a számára is akire féltékeny.

Másképp az emberek a féltékenységgel gyakorlatilag a másik idegeit képesek kikészíteni. És nem minden ember képes ezt hosszú ideig elviselni.

2013. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazabol az a kerdesem h meg tortenhet az hogy ha a baratnom feltekeny akkor valami celja van vele vagyis hogy pl azert akarja azt lattatni velem h en higyem azt h fontos vagyok neki... Ez orulten hangzik tudom de nem ertem a baratnomet mert laza csaj eljar bulizni ismekedik baratkozik fiukkall sot meg 2 esbben is van veluk setalnak stb stb de viszont ha en csinalom amit o vagy valami hasonlot akkor ki van akadva.
2013. ápr. 20. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó igen :)

Ő elmehet az természetes dolog h azzal a pasival találkozik vagy olyan társasággal akivel, akar de a pasi már nem ácsi ácsi az már nem jó, arra már féltékenyek leszünk.

Biztos kellesz neki,.

De szerintem túlzottan ki akar sajátítani ezzel.

Szóval ne engedj a 11-ből.

2013. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a csajt dobd ki. Mert hihetetlenül önző és makacs, önfejű teremtés. Ilyenből sosem lesz igazi nő.
2013. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a 6-os mond valamit. Ez a szituáció azért távolról sem korrekt.

Tipikusan olyan lány aki úgy gondolja hogy neki mindent szabad, és senki ne mondja meg mit tehet és mit nem, viszont ő meg rövid pórázon tart. Én biztos hogy nem hagynám. Ha téged ez zavar (márpedig miért ne zavarna) akkor ülj le, és beszéld meg vele hogy ezt így felejtse már el mert nem lesz jó vége.

2013. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az h rajta kaptam a egy fiuval 2esben setalni amirol elotte hazudot(10 percel azelott hivtam fel h talalkozzunk es nem engem valasztott..) (inkabb az borit ki ha hazudott)es kidobtam most van a 3 dik nap viszont kell nekem mert szeretem de meg akarom fordittani ezt a helyzetet. Es mivel kidobtam es irtam egyertelmu szakito smst nem fog fel hivni en sem tennem pedig en nem vagyok egyaltalan makacs. Es ez egy durva helyzet amibol nem tudom hogy masszak ki
2013. ápr. 20. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
menj el hozzá és kérd meg h jöjjön vissza hozzád, mert csak pillanatnyilag voltál rá dühös. és beszéljetek meg mindent. kommunikáció nélkül nem működik semmi.
2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!