Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti nem örültök annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem örültök annak, hogy a férfiak jól kiismerhetők?

Figyelt kérdés
Mert nekünk, férfiaknak kínszenvedés van a nőkkel, sokszor van, hogy bevonzotok, ejátsszátok, hogy mennyire jól érzitek magatokat velünk, utána meg leléptek. Ti meg kedvetekre válogathattok a sok szerencsétlen között, 2 nap alatt találtok magatoknak. Nem királyság ez?

2013. ápr. 20. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem a férfiak sem hibátlanok és van ott is olyan aki csak játszik a nőkkel...
2013. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet 2 nap alatt pasit szerezni? Érdekelne ez a módszer :)
2013. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:) Egyem a szívedet, komolyan elmosolyodtam ezen a kérdésen. Elmondanám neked, hogy olykor bizony a férfiak is játszmáznak ám, és olykor mi is törjük a fejünket, hogy a bizonyos cselekedeteiteket pontosan mi is motiválhatta. Úgy, ahogy vannak egyszerűbb esetek férfiban illetve nőben, úgy megvannak a nehezebbek is. Van a mondás, hogy : Tudod miért nem érti meg egymást férfi és nő? Mert mindegyik mást akar. A férfi a nőt, a nő a férfit.

Majd eljön az is, akivel nem lesznek gixerek ;)

23/l

2013. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nőknél meg szinte csak ilyen van. Se nekem, se barátaimnak nem alakulnak a kapcsolatok, a fokozott elszántság ellenére se. A nők 80%-a tényleg olyan, amilyennek leírtam őket. Érdekes, az alkalmi kapcsolatokra még viszonylag jól vehetők.
2013. ápr. 20. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért nem érted a nőket, mert férfi vagy. A nők meg a férfiakat nem értik.

Ha ez ennyire zavar, akkor talán legyél homokos.

2013. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem örülünk annak, hogy ti csak megd*gni akartok minket, aztán meg egy másik lányt. Mi igazi kapcsolatra vágyunk.
2013. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ösnél van a pont. Mindkét nem félreérti egymást, pont mert másképp kommunikálunk. Mi nők éppúgy szenvedünk attól, hogy a férfiakon egyszerűen képtelenség kiigazodni, hidd csak el.
2013. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a nők sem értik a férfiakat,azt bizonyítják,hogy nem csak kiszámíthatalanok,hanem lassú felfogásúak is.ha nekem valami bjaom van,akkor azt mondom " valami bajom van" Majd kifejtem. Nőnek valami baja van,cicceg hümmög amig meg nem kérdezed mi az,aztán azt mondja gúnyosan hogy semmi. Köszönöm,nekem elég.
2013. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már belefáradtam a csajozásba, nem érdekel ha nem lesz senkim, még örülök is neki mert nem megy a feszkó :)


23/F

2013. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket, ha tudsz angolul:

[link]

2013. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!