Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti nem örültök annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem örültök annak, hogy a férfiak jól kiismerhetők?

Figyelt kérdés
Mert nekünk, férfiaknak kínszenvedés van a nőkkel, sokszor van, hogy bevonzotok, ejátsszátok, hogy mennyire jól érzitek magatokat velünk, utána meg leléptek. Ti meg kedvetekre válogathattok a sok szerencsétlen között, 2 nap alatt találtok magatoknak. Nem királyság ez?

2013. ápr. 20. 21:49
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:

én azért nem fogalmaznék ekkora általánosságban... tény h vannak ilyen meg olyan lányok, de ilyen meg olyan férfiak is.

"ne általánosíts. Lehet, hogy ismersz bukott nőket, de az egész női nemről nem beszélhetsz tiszteletlenül, mert köztük van nővéred és anyád."

2013. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De, valószínűleg repesnek a boldogságtól, h így ki lehet ismerni minket.
2013. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most mit kell ezen ennyit agyalni? A nő különbözik a férfitól (fordítva is írhatnám, ugyanaz), egyik se érti a másikat legtöbb esetben. Nemcsak a nőket nem lehet érteni, sokszor gondolkodom, hogy a pasim mit miért tesz, és nem értem. Lány vagyok.
2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!