Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek a barátnőtök hisztijét néhanapján?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Eszközölök rajta egy pillangó rúgást.
2013. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyankor én nagyon nyugodtan válaszolgatok neki, ráhagyok mindent és ez még jobban felb@ssza az agyát :D aztán valahogy megenyhül, másnap pedig olyan, mint bűnbánó Magdolna Jézus lábai előtt :D és akkor kiélvezem minden percét
2013. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Füles fel, zene be...
2013. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

"-Igen drágám, jólvan drágám, rendben drágám, nem drágám"


kb

2013. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

+1 az elsőnek

én lány vagyok és általában az segít ha nem szól hozzám addig a barátom amíg ideges vagyok, különben még jobban felb@szódok xD. egy kis idő múlva lenyugszok, de ha tovább hergel akkor tovább hisztizek:D

2013. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jó napom van akkor tök nyugodtan, mintha ott sem lennék hagyom hogy kitombolja magát lenyugodjon aztán ha úgy van akkor higgadtan megdumáljuk. Ha nincs túl jó napom nekem sem akkor beszólogatok hogy most már fejezd be, nyugodjál meg, higgadj le, vagy fogom magam kimegyek az erkélyre vagy az udvarra aztán visszamegyek.
2013. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eltávozok a haverokkal valamerre, ha hétvégére esik, ha hétköznapra, akkor meg megpróbálom elviselni.
2013. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nevettem a válaszokon:D

én is csak jobban felhergelem magam ha nyugodtan, közömbösen reagálgat,a legjobb megoldás sztem is az hogy magunkra hagytok mert ha nem annak tuti összeveszés lesz a vége:D én is másnap pontosan ugyanúgy megbánom és bocsánatot kérek:DDD

L

2013. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet sehogyse kezelni :D

ha nyugodtan szólnak hozzám amikor ideges vagyok akkor az irritál... de ha elkezd velem veszekedni meg ugyanúgy hisztizni akkor meg ugyanúgy fokozódik a hisztim.. de ha tudomást se vesz rólam csak néz ki a fejéből akkor megsértődök... hagyd magára :))

L

2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!