Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy heverjek ki egy 1.5éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy heverjek ki egy 1.5éves párkapcsolatot? 16éves srác vagyok szakitotam barátnömel és elégé magamon kivül vagyok miatta, hogy heverjem ki?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek szakítottál vele?
2008. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lazíts... Én 13évvel előtted vagyok. Nem vagyok előrébb. Nem Te kellettél neki,nem Ő kellett Neked. Életszag...
2008. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én ö szakitott velem ...
2008. jún. 14. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne felj,sikerulni fog!!Fel a fejjel!Jarj el bulizni a haverokkal,regelig partyzzatok hazamesz lefexel es masik este kelsz fel!:P Itt a nyar strandolj!Most egyenlore ne keress uj baratnot adig meg teljesen kiheverted!Tudom,nehez lesz de nem lehetetlen!Es lehet ujrakezditek.Velem is szakitott egy hete a baratom es ujrakezdtuk es minden sokal jobb.Es ha megsem kezditek ujbol mondom strandolj bulizz a haverokal szorakozatok!En szurkolok neked!Az a lenyeg hogy tereld el a figyelmed es minden jo lesz!Puszi:*
2008. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bazz ez egy 8,5 éves kérdés. Hogy s m int azóta? kiheverted? :)
2017. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!