Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan tud így elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan tud így elviselni a párom?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni,hogy nem vagyok jó barátnő. Állandóan vele akarok lenni bármi áron, önző vagyok és kisajátítom, ha valami nem úgy van akkor hisztizek. Megakarok változni!

Ha erről beszélek neki, ő azt mondja,hogy nem zavarja,pedig engem igen. Mit gondoltok?

8,5 hónapja vagyunk együtt

23/L



2013. ápr. 24. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

8,5 hónapja?

Akkor tényleg nem zavarja...

2013. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nők többsége ilyen. De te legaláb belátod.:)
2013. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha öt nem zavarja, lehet,hogy egy papucs:) Más pasi ettöl a falra mászna.

De ha te meg akarsz változni, kezd azzal,hogy próbálsz más elfoglaltságokat és programokat keresni. A viselkedésedet meg lehet kontrollálni, csak önuralom kérdése.

2013. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
buta vagy... te nem rossz barátnő vagy hanem FÜLIG SZERELMES BARÁTNŐ! :) aki nem ilyen az nem szereti a párját a szíve mélyéről :)
2013. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!