Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrier vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
főleg azok véleményére lennék kiváncsi akik háttérbe szorították a párkapcsolatot a munka érdekében, hogy megérte-e,és hogy sikerült nekik

2013. ápr. 24. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit háttérbe szorítani, ha ő lefelé húz akkor hagyjátok egymást, a párodnak támogatni kell téged a tanulmányaidba vagy a munkádba.
2013. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%

Szerintem sz..t nem ér az élet barátnő nélkül.Anno az U.S.A-ba akartak kimenni,2 évig nem is kerestem barátnőt mert úgy éreztem,hogy nem lenne olyan aki kijönne.Persze Amerika nem jött össze és 2 évet el herdáltam,hogy szinte nem éltem mert a karriert többre gondoltam.

Most kb 1 hónapja érzem azt,hogy azzal a lánnyal találkoztam aki kijönne velem valamerre külföldre dolgozni és élni.Remélem így is lesz!! Szóval szerintem mindenkinek a középútat kellene."Nekem" is megtanulni,hogy merre is van.


Mindkettőhöz sok sikert.


28/F

2013. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az egyensúly a lényeg.
2013. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Karrier,most az az igazság,hogy a párkapcsolat csajozás nálam tizedrangú,most előbb egzisztencia kell,ami egyre jobban épül is.

Ilyen életvitelbe nem fér bele párkapcsolat csak ilyen ,,ürítős".

Nem bántam bánom meg mert rövidesen két kanállal fogok tudni csajozni,mert adva lesz minden hozzá.


Hidd el a karriered legyen a fontosabb csajt kaphatsz ezret minden ujjadra,karrier nagyon fontos.


Volt olyan ismim aki a nője miatt nem fogadott el egy melót kint pedig ,,nem keveset keresett" volna és nagypálya lehetne,de ő itthon maradt egy pics@ miatt,szerinted azóta együtt vannak,persze,hogy nem.

2013. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor párkapcsolat. Férfiként kötelességed viszont eltartani.
2013. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kötelessége eltartani? Mi ő, háziállat? Csodálkoznak, hogy miért nem akarunk megállapodni......
2013. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Hidd el a karriered legyen a fontosabb csajt kaphatsz ezret minden ujjadra,karrier nagyon fontos."

és ha valaki nem akar minden nap más r.bancot? :D csak 1 normális barátnőt aki szereti? :D

2013. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát igen kinek mi :D

De ezt most képletesen értettem,hogy egy nő se ér meg annyit,hogy a karriered beáldozd,sőt.

2013. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mi ő, háziállat?"


Nem, csak a nő dolga a gyereknevelés, és a férfinek kötelessége ehhez a feltételeket megteremtenie számára.

De gondolom egy feminista majomnak hiába beszélek... Így igen, a hozzád hasonlóak mind háziállatok, mert nem tudják hol a helyük.

2013. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, mert minden nő gyereket nevel és háztartásbeli. Ez nem 1850. Mellesleg férfi vagyok. egy karrierista nő, aki megállapodik, de még munka terén még aktív nem hiszem, hogy ellátásra szorulna. Egy családban általában két kereső van, tehát közösen tartják el egymást. Egy magyar házaspár jó, ha szül 2 gyereket, akiket úgyis lepasszolnak napközben a nyugger nagyszülőknek, vagy bedugják egy gyerekmegőrzőbe.
2013. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!