Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltudnátok képzelni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyarimikulas kérdése:

Eltudnátok képzelni egy ilyen lánnyal hosszú tavon? (leírás alul)

Figyelt kérdés
Először is,abba a suliba jár amelyikbe én és szeretnek vele járni. Külsőre nagyon jól néz ki arc,fenek,mellek minden nagyon jó de belsőre....Allandoan hülyéskedik és nem azt értem,hogy egyszer egyszer egyet röhög valakivel hanem múltkor felmentem az osztályukba mert haverom oszt. társa és úgy röhögött,hogy folyt le a székről s van egy szellemileg kicsit sérült gyerek is az osztályukban s azt nevezgeti csúfolkodik s utána fut előle. Par napja lent voltunk az udvaron mi fiuk fociztunk és jönnék el a pályán és egyet oltári hangosan böfög s azon elkezd röhögni állandóan teszi a hülyét hogy semmit nem ért meg komplett hülye stb.... Szóval a kérdés,hogy eltudnátok képzelni egy ilyen csajjal hosszú tavon?? Előre is koszi annak aki végig olvasta!
2013. ápr. 24. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudnám elképzelni az életemet vele.
2013. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányként válaszolok, de én nem tudnám.
2013. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha több 12-nél, akkor nem.
2013. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1-2 menetre jöhet, többre nem kéne.
2013. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom 11 év körüli lehet. Úgy tudom akkor még normális.
2013. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy hülyédkedik nem baj,de az,hogy egy fogyatékos embert kigúnyol,az nálam kizáró ok.

Mert vannak olyanok,akik normálisan,velük és nem rajtuk nevetnek pl. van egy Jim Jeffries nevű stand up-os,de az,hogy kineveti,az undorító.

2013. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*hülyéskedik
2013. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? De ilyen szoftverhibás asszonyokkal szar az élet dugd meg oszt csáá
2013. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha a hosszú táv, egy hosszú este, akkor bármikor
2013. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!