Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Történt már velete olzan hogz rossy párt válasytotatok magatoknak?

Ay én sztorim elég egyszerű. Össyebarátkoztam egy bulin egy sráccal aki elég sármos volt és látásból ismertem is. Vol köytünk egypár dolog de én nem vettem komolyan a dolgot (és az elején még ő sem) majd végül én mondtam le a találkoyókat mertsikerült összejönnöm egy rendes sráccal, akiről a végén kiderült hogy nem is az akinek mutatja magát és végül ott is hagyott. Az első sráccal nagyon jóléreztem magam, csak nem hittem volna hogy velem syeretne komoly kapcsolatot mivel hallottam pár dolgot róla,de így utólag visszagondolva voltak jelek arra hogy lehetne belőle valami komolyabb is.

A lényeg az, hogy most dobott a srác akibe szeremes voltam valamiért visszavágyok ahhoz akivel szórakoztam. Tény , ezért valamiért lelkiismeret-furdalásom van.

Csak azért lenne , mert egyedül érzem magam, vagy azért mert rájöhetem még is csak őt kedveltem meg csak nem akartam elhinni?

volt valakinek ehhez hasonló sztorija?



2013. ápr. 24. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést az eleje miatt :) y helyett Z, Z helyett y
2013. ápr. 24. 19:42
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez lemaradt: 21 /L
2013. ápr. 24. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs jó a szamár is? Az elején nem kellet, hibáztál és azt választottad akibe szerelmes voltál közbe ő meg jól átvert, hát ilyen a szerelem. Keresd fel a srácot akivel "csak játszottál" ahogy fogalmaztad.
2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezért érzem azt hogy nem helyes...

de minden nap úgy érzem rosszul döntöttem és bárcsak maradtam volna mellette...

2013. ápr. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!