Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minden nap beszéltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nap beszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Van 1 barátom, elég messze tanul, 1-2hetente szoktunk találkozni és imádjuk egymást, nem jár félre semmi, de nem beszélünk minden nap amikor nincs itthon

azt mondja rengeteg tanulnivalója van, leadandók ilyesmi, el is hiszem neki mert megmutatja minden

szóval normális ha egy két napot nem beszélünk, és fogjuk rá h én többször írok neki? de persze ő is szokott!


2013. ápr. 24. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen mindennap.
2013. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
minden nap,beza.
2013. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Nincs barátom, de ha lenne sem szeretnék vele minden nap beszélni. Senkivel sem beszélek minden nap, hamar elegem lesz mindenkiből, ha nincs elég időm hogy csak csendben ellegyek magamban és a dolgaimmal foglalkozzak.
2013. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Mi is minden nap találkozunk suliba,és este is néha felhív.


A te esetedben is, nem hiszem, hogy egy nap/este nincs annyi ideje, hogy 5 percre felhívjon és megkérdezze hogy vagy...

2013. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Én és a párom nem. Egyszerűen nem igénylem, sőt, zaklatásnak érezném. Néhányaknak ez furcsa, de én személyiségemből adódóan is szeretek szabadabb lenni, de ez nem azt jelenti, hogy ne szeretném, ne lennék szerelmes, nem tennék meg érte mindent.
2013. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es és a 6os válaszolóval egyetértek! szerintem neki is szüksége van szabad térre, nem jó az ha mindig zaklatják az embert, ettől függetlenül ugyanúgy szeret
2013. ápr. 24. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze...csak nincs! :D
2013. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi mindennap beszélünk és hetente csak egy napot nem találkozunk,de olyan is van,hogy mindennap találkozunk,már 7hónapja.. :)
2013. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A-a, elég fura lenne ha folyton a markomba beszélnék.
2013. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!