Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minden nap beszéltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nap beszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Van 1 barátom, elég messze tanul, 1-2hetente szoktunk találkozni és imádjuk egymást, nem jár félre semmi, de nem beszélünk minden nap amikor nincs itthon

azt mondja rengeteg tanulnivalója van, leadandók ilyesmi, el is hiszem neki mert megmutatja minden

szóval normális ha egy két napot nem beszélünk, és fogjuk rá h én többször írok neki? de persze ő is szokott!


2013. ápr. 24. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi is elég távol vagyunk egymástól (180km). Nekem is rengeteget kell tanulnom. Az elmúlt 2,5 évben nekem is alig volt idő páromra. Jegyzőkönyv jegyzőkönyv hátán...zh, zh hátán. De mindig szorítottam rá időt. Nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk. 5éve vagyunk együtt. 3éve távkapcsolat.

20/L

2013. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi minden nap beszélünk, bár mi együtt is élünk, szóval nem igazán tudnánk elkerülni. :D

Ha pedig épp nem vagyunk együtt valamiért, esténként 1-1 órácskát szoktunk beszélni, olyankor mindenki elmeséli a másiknak, hogy milyen volt a napja, és kész. Szerintem ennyi belefér.


Jó, persze nem halok bele, ha 1 napot kihagyunk, mert épp nincs pénz a telón, vagy elmegy az internet, vagy akármi, de mi így szoktuk meg, ennyi kommunikációra szükségünk van egymással és nekünk ez így jó, ahogy van. Ettől még nem lógunk egymás nyakán, mindenkinek megvan itthon is a saját, külön kis tere, ha szükségünk van egy kis egyedüllétre, akkor is meg tudjuk oldani. Például ő mondjuk kint tévézik a nappaliban, én meg bent olvasgatok valami könyvet a hálószobában és kész. Megadjuk a teret egymásnak, de a napi érintkezést azért mi igényeljük.


Ettől függetlenül sok pár van, akiknek nem kell minden nap beszélni a másikkal, mert ők meg úgy szokták meg, és nekik több szabadságra van szükségük a kapcsolatukban. De szerintem ez minden kapcsolatban más, és ettől még nem lesz egyik kapcsolat sem rosszabb, mint a másik.


Ismertem olyan párt, akik minden nap beszéltek, mégis elhidegültek egymástól, a kapcsolatuk ellaposodott és végül szakítottak is. Az egyik legjobb barátnőm viszont távkapcsolatban élt évekig (asszem 3 évig), és csak évente kb 4x tudtak találkozni, mert a srác külföldön élt, a barátnőm meg még tanult itthon. Ehhez képest most meg már 2 éve házasok, összeköltöztek és úton van a baba. :)


22/L

2013. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap. Egyikünk sem bírja ki a másik nélkül a napjait - én végzős vagyok, ő egyetemista. Nem akar olyan személyes teret, amiben nem vagyok benne. Ha elküldöm a haverjaival, hogy most menjen nélkülem sörözni, mert úgy egészséges, felhív, vagy facebookon írj, hogy hazajöhet-e. Egyszerűen egymás személyes terében akarunk lenni. Úgyhogy igen. MInden nap beszélünk
2013. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!