Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért osztják sokan az eszüket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztják sokan az eszüket a párkapcsolatokról, főleg fiúk, akiknek még 20-on évesen se volt még bnőjük?

Figyelt kérdés
csakmert rengeteg itteni észosztót ismerek a toplista 100-jában akik rendre huszonéves pasik, bár tagadják de nem volt még nőjük, ezt biztos forrásból tudom. Talán ezzel akarják kompenzálni magukban ezt a hiányt?
2013. ápr. 25. 02:41
1 2 3
 11/21 Noydra ***** válasza:

10es már leírta tökéletesen az én véleményemet is.. :)

Értik a nőket a saját szemszögükből, mert mind felszínes, mert nekik még nem volt... Mertmertmert...

2013. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a teljesebb kép érdekében minél több álláspont gyűlik össze, annál árnyaltabb lehet a kérdésre adott válaszok összege. Továbbá elég tájékozott vagyok ezen a téren. Az, hogy meg még nem volt csajom nem azért van, mert nem tudok semmit sem a párkapcsolatokról, hanem azért, mert olyan ronda vagyok, hogy minden lány csak undorodik, ha rám néz.
2013. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noydra ***** válasza:
Vagy, csak fogalmad sincs, hogy miért nincs bnőd, talán gyáva vagy, talán csak szimplán hülye... Látatlanban nem ítélek, de ez a valószínűbb.
2013. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Noydra, bár állításod szerint látatlanban nem ítélsz, mégis gyávának és hülyének titulálsz, ami pedig egyik sem jellemző rám. Az egyetlen probléma velem, hogy rettenetesen rondán nézek ki. Hidd el, elég önismeretem van ahhoz, hogy tudjam, hogy sem a gyávaság, sem a tudatlanság nem olyan tulajdonság, ami jellemző lenne rám, bár a belsőm sem tökéletes a mai világ mércéihez mérve, de nekem megfelel, és talán lesz egy lány is, akinek ez majd megfelel, annak ellenére, hogy én magam is hánynék a külsőmtől.
2013. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Noydra ***** válasza:

Nem ítéllek el, ezek csak alternatívák voltak :)

Nagy közhely, de igaz, hogy amíg magadat ne fogadod el, addig senki sem fog. Szóval ha ennyire bem tetszel magadnak, muszáj lenne valamit csinálnod a külsőddel.

2013. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A külsőmmel amit lehetett javítottam, de akkor sem kellettem a csajoknak.
2013. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noydra ***** válasza:
Próbálkoztál is csajoknál? :)
2013. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Rengetegnél próbálkoztam már.
2013. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Noydra ***** válasza:
Hát így látatlanba nehéz megítélni mi lehet a baj ... :/
2013. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És téged ez miért zavar 20onéves szűz pasiként???
2013. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!