Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fölhívjam én vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölhívjam én vagy várjak?

Figyelt kérdés

Egy haverommal találkozgattam párszor, próbált közeledni (ölelgetni amiben benne is voltam, de meg akart csókolni, amit nem engedtem) és amikor utoljára találkoztunk mondta, hogy szeretne velem kapcsolatot kezdeni. Nem lenne ellenemre, de túl gyors lenne nekem ez most, picit várnék vele, ezért nem mondtam erre semmit.

Kérdezte mikor találkozunk legközelebb, mondtam, hogy majd hívjon és megbeszéljük, de most meg nem hív (ez volt 1 hete).

Megharagudhatott vagy mi lehet?


2013. ápr. 25. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem vagytok melegek ?
2013. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neeem, ö fiu én meg lány :D
2013. ápr. 25. 11:44
 3/6 Illusi0n ***** válasza:

Itt a válasz:

"Kérdezte mikor találkozunk legközelebb, mondtam, hogy majd hívjon és megbeszéljük, de most meg nem hív" :D

Azt mondtad hívod...lehet arra gondol, Neked kell egy kis idő xD

2013. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Illusi0n ***** válasza:

Nah, bakker, nem tudok olvasni :D

Bocsi :D

lehet, szüneteltetni kéne a dolgot, és mondjuk "spontánabb" módon összefutni! :)


Mégegyszer bocsi, benéztem xD

2013. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hivd fel, vagy irj egy smst, h letisztázd vele. Még nagyon nem ismeritek egymást, lehet szimpla félre értés,hogy nem hiv. De az,hogy egyikötök se jelentkezik, ezzel döntöttetek is:D

Bátran keresd,hogy meg tudd mivan. Ki tudja mi játszódik le benne, ha azt éreztetted vele,hogy túl gyors ez neked.

2013. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyeeelj' csaj. ha nincs ellenedre, akkó' mér ne? :D

megmondod neki, h benne vagy, de csak szépen lassan. ha Úriember, akkor megérti. Gyerünk, hivd fel, és mondd neki, hogy Fajintos a téma! :D

2013. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!