Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Így egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Így egyre csak kiszeretek belőle.

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt a párommal. Azonban még mindig zaklatja a volt barátnője akivel 2,5éve szakított!!!!

Tudom, hogy szeretem a párom,már eljegyzett és azt mondogatja, hogy őt nem érdekli az ex. De felmerül bennem a kérdés..ha nem érdekli akkor miért válaszol neki és főként olyanokat, hogy emlékszik-e arra amikor milyen jót dugtak itt meg ott...Miért tartogatja még mindig a leszbikus képeit a csajról???

Nem tudja a párom, hogy én tudom mit beszélgettek és amikor egy-egy mondatot kiemelek a beszélgetésükből tagadja..most akkor tényleg nem érdekli??

Annyit tudok még, hogy pénzzel tartozik az exének a párom amit szintén nem tudok miért nem adja meg amikor nem egy nagy összegről van szó..


Álljak végre a pasim elé és kérdezzem meg konkrétan mi ez az egész vagy bízzak meg a szavaiban és a tetteiben? Állítsam választás elé, hogy vagy én vagy az ex? Mit tegyek?


25/N


2013. ápr. 25. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Adj neki ultimátumot.
2013. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehat a parod olyanokat ir az exenek, hogy emlekszik-e, milyen jokat dugtak? Ha igen, akkor eleg egyertelmu, hogy szakitanod kell.
2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én párom rendesen kiakadt, amikor egyszer(!) mertem válaszolni az exem üzenetére, mert tudta,hogy vissza akar szerezni. És érthető...az a legkevesebb, hogy megkérdezed tőle mi a helyzet, és választás elé állítod. Nem is értem, hogy bírtad idáig.

N

2013. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nehezen, nagyon nehezen bírom..szenvedek minden nap....
2013. ápr. 25. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést magadnak: jó így élni? El tudod képzelni ezt nap mint nap életed hátralévő éveiben? Ha nem, akkor tégy ellene. Hogy hogyan, azt te tudod, vagy sikerül megbeszélni, vagy radikálisabb módszer kell.
2013. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, állj a pasid elé és konkrétan kérdezz rá. Mond meg neki ez téged nagyon zavar. Amúgy milyen már, hogy nem rendezi a tartozását? Meg milyen leszbikus képek? Na mindegy.

Szerintem ez nem természetes viselkedés egy kapcsolatban, ha valaki ilyeneket intéz az exével. Sok sikert amúgy.

2013. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez volt a helyzet.


Exével tartotta a kapcsolatot, írogatott neki, ha az exe kérdezte, mit főzött, írta, hogy ezt meg azt, erre az ex: Hmm, fincsi lehet. Erre párom: Gyere, neked is szívesen főzök, aztán elfoglaljuk magunkat kettesben... Plusz, udvarolt neki facén, és nem volt hajlandó letörölni a képeit a gépéről, amikor mondtam neki. Mert majd ha elküldte. Persze, hogy nem küldte el. Egy idő után csak szenvedtem, hiába mondta, hogy kiszeretett belőle, nem tudtam bízni benne. Elhagytam, mert ebből hosszú kapcsolat nem lett volna, és nem akartam folyton a végét lesni...


25/N

2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ettől félek! Nem szeretném elhagyni..nagyon szeretem!:(
2013. ápr. 25. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy mindenképp szakíts, csak szerintem ha egy mód van rá ne szúrd el életed legszebb éveit. Ha nem tudod rávenni, hogy változtasson ezen, akkor ne ragaszkodj a kapcsolathoz.
2013. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Polipop ***** válasza:
Azért egy eljegyzésig eljutó kapcsolatot nem kéne irritáló ex miatt eldobni. Ráadásul igen valószerűtlen, hogy még mindig érdekli. Szerintem, legalábbis.
2013. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!