Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Hogyan reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan reagáltok, ha barátnőtök kijelenti gyereket akár még ebbe a nehezen élvező országunkban is?

Figyelt kérdés
Én speciel nem örülnék neki.
2013. ápr. 25. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
megmondanám, hogy akkor csináltasson...
2013. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

ajjistenem..


Itt 2 dologról van szó!

1. Meg fogtok e tudni élni , meglesz e a fix lakás vagy ház fizetni tudjátok e a számlákat és a gyerek is megkap e mindent amire szüksége van és ti sem haltok éhen

2. akarsz e gyereket.

2013. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:

Őszintén, nagyapáink, nagyanyáink és az ő szüleik sokkal nehezebb életkörülmények között is vállaltak gyereket és nem 1-2-őt, hanem sokszor akár 5-6-ot is. Csak manapság előtérbe került a luxus, a mai ember már nem érzi teljesnek az életét nyaralások, autók, stb. nélkül, így ezek megszerzése lett az első és utána a gyerek.

26F

2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A párom még nálam is jobban akar gyereket :D
2013. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Előző, azért az szar világ volt. A mostani 20 on évesekhez képest lévő előző generáció, őfleg akiknek sikerült kitörni a nyomorból mind úgy van vele,hogy mindent meg akar adni a kölkének,, amit ő soha nem kaphatott meg, hogy nekik ne olyan sivár, lemondásokkal és küzdelmekkel teli szar unalmas gyerekkoruk legyen. Muter is így állt hozzám szerencsére.

Maguk példájából látták, hogy szar úgy felnőni, ha NINCS. Mindig csak az unalom, meg a lemondásban nevelkedni egy rakás szar. Boldogtalan élet. Főleg ha olyanokkal vannak körülvéve akiknek jobb. Ez fáj ma az egész nemzetnek. Hogy nekik csak a szar jut ,a szemét rendszer miatt.

De kevés kivétellel mindenki a többet, jobbat akarja ,minek kéne neki lemondani róla, hisz ő is ember, érzésekkel ,vágyakkal álmokkal. milyen szar élet az olyan.

Ilyen világban akinek olyan vastag bőr van a képén, hogy akár több gyereket is beleszül a nincstelenségbe, az önző és ostoba.

Aki nem tudja elfogadható körülményeket biztosítani az utód/oknak/ az amondó vagyok, ne nagyon tervezzen,ha nem akar rosszat a kölkének. Mert a közösségekben úgyis perioikosz kiközösített lesz, és megkeseredetté válik.

Ösztönzőleg már a tanulásra a nyomor nem hat, mert kasztosodás van, kitörni nem lehet, csak ha jó családból származól ,protekcióid, kapcsolatrendszered van, egyébként semmire se viszed.

Főleg hogy globalizáció van, százszoros túlkinálat van az ember"anyagból" mint a munkahelyből .Egy munkahelyre jut kb tízszeres vagy annál is több jelentkező, mint amennyi a betöltendő hely. Szaporodjatok csak, a jövőben még ennél is kókányabb lesz a helyzet.

Egyszerüen semmi értelme. Már nem az a világ van.

Persze lehet álmodozni, meg állati optimistaként szisztematikusan a csekély kivételeket keresgélni, hogy 1000 ből 2 embernek mégis megy a boldogulás, de általában pofáraesés, meg sanyarú sors szokott ebből kisüllni.


Van boldog élet gyereknemzés nélkül is, meg családalapítás nélkül is.

A leszülető utódod már nem te vagy, te attól ugyanúgy meg fogsz halni, semmit nem számít,hogy a génjeid fennmaradnak -e vagy sem. Csak egy a sok közül, semmi több.

Szerintem egy szerelmes pár nagyon jól elélhet utód nélkül is akár egy életen át. Szex, intim együttlét, utazások, kirándulások, sok sok élvezetes közös "program" kitölti az együtt töltött évtizedeket simán, anélkül,hogy te az egész fiatalságodat, pénzedet, életerődet egy utódba fektesd, aki egyszer csak kiröppen, lábára áll, aztán leszar.

Nem marad az az állati pátyolgatni való bőgős csecsemő, akiért mások állítólag annyira meg vannak zavarodva a gyönyörtől. Bejönnek az iskolás évek, a nyűglődés, az összezörrenések, a napi gondok, nem értem azokat, akiknek mindez kell, meg belefér az életébe.


Az élet egyszeri dolog, utána nem vár semmi. ELtünsz, elfelejt a következő generációk, és kész. AZ életet élvezni kell, nem másokkal szarakodni. Főleg nem kölökkel.

2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-assal totál egyetértek. 5-ös valószínűleg pont azért gondolkodik ilyen elvontan, mert a szülei "nagyon meggondolták" a születését. Szerintem ilyenkor a szülők nem tudják már természetesen nevelni a gyereküket, meg elkényeztetik. (Arról nem is beszélve, hogy az ember arra lett teremtve, hogy több utódot kihordjon és a gyerekei nagy családban nőjenek fel. Akinek nem született régen utódja, vagy csak 1-2 nem volt átlagosnak nevezhető, mint most mivel biológiai oka volt.)

Azért kíváncsi lennék, hogy az 5-öshöz hasonlók tisztában vannak-e azzal, hogy a gyereket nemcsak a pár vállalja, hanem a közösségért is teszi, hogy ne haljon ki a nyelv, a kultúra stb. Különben eltűnik az adott népcsoport, és egy másik lép helyébe, aki !vállalt! annak idején gyereket. Így tűntek el és olvadtak be civilizációk...mindig az erősebb, okosabb és szaporodóképesebb győzött.

Arról nem is beszélve, hogy jelenleg a világon (és úgy egyébként a történelem folyamán is) a legtöbb gyerek mindig nehéz körülmények közé született, illetve háborúba. Mégis képes volt az emberiség kitermelni olyan embereket, akikre a többiek felnéztek (és ezek az emberek legtöbbször nem kiemelkedő családi körülmények közül jöttek). Sokszor jobb is, ha egy gyerek életében van lemondás és akadály azáltal is erősebb lesz, nem pedig egy életképtelen, szocializálatlan, önző személy, akinek a szülei annyira megtervezték a születését.

El kellene felejteni ezt a luxusban való gondolkodást, amivel a média mossa az emberek agyát ("jár nekem" szlogenek). Nem élhet mindenki gazdagon. Egy gyereknek nagyobb boldogság sok testvérrel felnőni, akikkel együtt játszanak az utcán, mint otthon fényűző körülmények között a saját szobájában tengődni...

Összegezve: ha nem vállalunk gyerekeket nem a politikusokkal szúrunk ki, hanem magunkkal!

2013. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző, valóban elkényeztetett egyed vagyok, jobb módban nőttem fel mint az átlag. De ez még nem magyarázat az antiszocságra. Mert nem egy, nem kettő, több embert is ismerek a környezetemben,akik szintén jó módban éltek világ életükben, sőt még nálam is jobban, és ma totál boldog emberek, akik nem magányosak, sosem volt beilleszkedési problémájuk a társadalomba. Jó karrieristák is. CSak szólok, hogy ez azért megvétózza a tézisedet.

Azzal sem értek egyet,hogy aki a szarba születik bele, az annyira boldog lenne. LEhet hogy életrevalóbb /pl egy útcára kivágott gengszter palánta, aki megtanulja hogy an vegye el másoktól azt ,amire nincs pénze/ de nem nyerő.

Az én környezetemben láttam én azokat az egyedeket, akiknek gyerekkorukban szarjuk sem volt, hogy irígyek, kiközösítők voltak a jobb módú gyerekekkel, megkeseredettek voltak, és ahol több menő volt, ott ezek mind lenézettek, nullák, unalmasak voltak.

Sejthető,hogy te is lentről jössz, ezért szeretnél egy önigazolást belesujkolni ebbe a fórumba, hogy voltaképp annak a legjobb ,aki szinte csöves. Hát persze. Hahotázok.

Szerintem mondjuk Harry hercegnek mindig is jobb élete volt aki királyi családba született, és az álmainak élt minden percben, mint annak aki csak! álmodott róla. És mégis köszöni elég jól elvan, nem a pötsét nézi otthon a négy fal közt.

Szerintem nagyon is nem mindegy,hogy ki milyen közegbe születik bele. HA megnézel sok fórumtémát, és a valóságot is, aki lentről jön, az soha nem lesz már karrierista, mert a rendszert is úgy hangolták, hogy ne lehessen feltörni. Hiába vagy jóagyú, protekció nélkül sose jutsz be az elitbe. Ma már nem sokat ér a tanulás, ha nincs mellé pénzed. Kivétel ritka.

Egy rossz körülmények közé születő emberegyednek főleg a 21. században nagyon életkilátásai sincsenek.

CSak akikben túlteng a szaporodási ösztön, azok szeretnék magukat altatni, hogy de de mégis talán. Jó reménykedj.

A statisztikák nem épp ezt mutatják.

Persze vannak nem irígy, nem önző emberek, akik inkább a másiknak adják az övékét is, ez elég kevés. A rendszer önző, az emberek többsége önző! Mindenkit szinte a saját önös érdekek hajtanak. Márpedig ezeknek az egyedeknek igenis fájni fog,ha tesók közt kell szétdobni valamit, mint annak aki egymaga megkaphat mindent!

2013. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 os, nem a politikusokkal szúrúnk ki. Ennyire ne nézz már hülyének, kutyát nem érdekelnek a politikusok. MAgunkkal sem szúrúnk ki, bár örülök hogy te annyira a szíveden viseled a társadalom sorsát. Egy társadalomét, ami kihúzó, mindenki ahol teheti ott tesz keresztbe a másiknak, lenyomni, kicselezni, átbaxni a másikat, hogy te boldogulni tudj. EZ a mai világ. A szardobálás mindenek felett, egy megkeseredett társadalom. Én ennek az érdekeit sehol nem tartom előrébb valónak, mint a sajátomat. Kutyát nem érdekelnek. Sőt, minél kevesebb van a társadalom tagjaiból, annál kevesebb ELLENSÉGED van! mert ez a világrend. Ma abban a világban élünk hogy kő kemény verseny van! az életbenmaradásért is! munkehely szerzésben, nőszerzésben mindenben. A többiek mind csak egy akadályozó tényezővé silányultak. Mert túlkínálat van belőlük azért. egy munkahelyre jut tízszeres túlkínálat.

Persze, tudom ennek a gazdasági válság is a fele oka, de a másik fele a globalizáció. KEvesebb jobb! az emberekből.

Annyira nem igazán érdekel, hogy milyen kulturák tünnek el ,emg mi marad meg, csak az érdekel, hogy én miben élek.

Hol fogunk mi élni már akkor, amikor az ilyen kulturaeltünés végbemegy? Sehol sem. a jövő egyedei meg valószínüleg nem is fogják hiányolni, mint ahogy a régi civilizációk is eltüntek, köszönöm én még marhajól érzem magam, mert van másik, újkeletű és kész.

Ha meg arra blazírozol, hogy majd az utókor tartja el az akkori véneket, hát ez jó meglátás, de én addig nem tervezek. Az öregkor nem érdekel.

2013. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Az utolsó kettőnek, ha így boldogok vagytok csináljátok. Nem kell magyarázkodni. Én az értelmes embereknek szántam az üzenetem.
2013. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!