Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, megbántott, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megbántott, hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés
Négy évig jártam a párommal.Többször megcsalt megbàntott. Sokat sírtam szomorkodtam idegeskedtem. Most úgy döntöttem betelt a pohár!! Viszont nem szeretném ennyiben hagyni a dolgot. Legalabb töredékét kapja vissza ennek a sok rossznak! Hogyan leckéztessem meg??? Kinel mi a tapasztalata mi fáj neki a legjobban?
2013. ápr. 25. 21:30
 1/9 Zúzmaraharapás ***** válasza:
100%

Ne légy ilyen kicsinyes, ne süllyedj a szintjére. Lépj tovább és légy boldog.


Bízd az életre, az majd intézi mindenkinek a sorsát.

2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, szard le. Neked is nehéz lesz, mert nagy a bosszúvágy, de hidd el, tényleg nem éri meg. Lépj tovább és legyél boldog, ezt ő is látni fogja, és talán ez a legnagyobb bosszú-ami neked is jó.
2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szegénykém :( szerintem hagyd a fenébe .. ne akard megleckéztetni azzal csak azt mutatott még mindig érdekel.. hagyd a fenébe és keress új kapcsolatot D:
2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a viharba! :D Az idő majd megoldja helyetted :)
2013. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglátod,majd visszanyal a fagyi még neki.
2013. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pixi3 ***** válasza:
Majd lecsap rá a sors keze.
2013. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hanariko ***** válasza:

Sokan írják itt ezt a sors dolgot, és talán sablonos, de így van. A sors mindenkinek megadja, ami jár... és amúgy is sztm az idegesíteni a legjobban, ha őt észre sem véve virulnál és élnéd boldogan az életed. (akár szingliként barátnőkkel, akár új pasival ha találsz)

Egyébként nem bántásból, de te is "buta" voltál, hogy tűrted a ezeket a dolgokat. (vagy minden megcsalás és hazugság egyszerre derült volna ki?)

2013. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez ennél jóval összetettebb és bonyolultabb volt mint amit itt most pár sorban körvonalaztam. Regényt is írhattam volna. Az évek alatt több x szakítottunk de valahogy mindig úgy hozta a sors,hogy egymás mellett kötöttünk ki. ( Bár így vissza gondolva talán jócskán befolyásoltam én is a "sors kezét" abban hogy újra egymásra találjunk. Igazából elsö szerelem,sem elötte sem azóta nem voltam szerelmes. Úgy érzem most is megbocsájtanék neki,viszont az önbecsülésem sérülne már leginkább. Kimondhatom én nagyom szeretem ő viszont nem szerelmes ez nyilván való.

Addig pedig nem tudom lezárni és túl lépni szeretem...

De köszönöm a jó tanácsokat!

2013. ápr. 25. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
A közöny a legjobb bosszú, ezt tanuld meg.
2013. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!