Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ha hazugságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha hazugságot terjeszt rólam, azt hogyan kéne kezeljem a legkulturáltabban?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt a volt barátnőmmel, a kapcsolatunk utolsó hónapjaiban szinte már csak veszekedtünk. Szakítás lett végül, nagyon nehezen, de ezt elfogadtam. Borzalmasan éreztem magam a hiányában az utána lévő hetekben, hónapokban.


Aztán teltek a hónapok és azt vettem észre, hogy a barátaim visszamondanak különféle dolgokat, amiket a volt barátnőm mesélt nekik, amelyek valójában nem is úgy történtek, ahogyan azt megéltük korábban. A volt barátnőm szétkürtölt rólam mindent, de meglepetésemre hihetetlenül kiszínezve, teli hazugságokkal. Ennek már legalább fél éve, de még mindig visszahallok olyanokat, amik egyáltalán nem úgy voltak, ahogy az megtörtént.


Nem tudom, hogyan kéne kezeljem ezt a szitut. Még most is hiányzik, talán csak megszokásból, de nincsen szükségem még egy ilyen kapcsolatra és főleg nem vele, amelyben a szőrszálhasogatás, kötözködés alap, ráadásul a saját szemében a gerendát sem látja meg. Nyugodt élet kell, és nem egy ilyen sz@rkavaró lány, aki a hátam mögött még most is hazudozik rólam.


Higgyétek el, ez egy olyan lány, aki nem unja meg amit csinál. Jól kiismertem hat év alatt, amióta ismerem.


19/F


2013. ápr. 26. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni. A közvetlen barátaid úgyis neked hisznek szerintem. Az nem megoldás, ha te is hasonló dolgokat terjesztenél róla, ne alacsonyodj le az ő szintjére! Minden "csoda" 3 napig tart, tudom, hogy most rossz, de el fog majd ülni a vihar! :)

23/L

2013. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a fejével! Am hány éves? Az igazi barátaid tudják az igazat!
2013. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia.. 19 éves ő is, három hónappal fiatalabb nálam..
2013. ápr. 26. 10:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Még az zavar nagyon, hogy rengeteg barátnője van, akik meg pont neki hisznek. Így ha új kapcsolatot szeretnék kezdeni mással, aki esetleg még közös ismerősünk is, nem lehetne, mert csupa hazugságokat hord össze rólam a társaságukban.
2013. ápr. 26. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, az én ex barátnőm azt hazudta a családjának, meg a barátainak hogy én megvertem nem is egyszer...
2013. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne olyannal kezdjél már legközelebb, aki közös ismerős! Ennyi eszed legyen! :D
2013. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!