Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha egy lány ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ennek ellenére lélekben úgy érzem megmaradtam egy kicsit egy kislány szintjén. Persze vannak mély érzéseim, tudok komoly lenni, most nem arról van szó, de például imádom a rajzfilmeket, szinte csak azokat nézek, azokba tudom úgy igazán beleélni magam, szeretek játszani, akár játszótérre menni, kedvelem néha a picit kislányosabb kiegészítőket, masnik, mesefigura, ilyesmik.

Ez mennyire zavaró?

Mert eddig nem tűnt fel, hogy bárkit is zavarna, de attól még lenéznétek emiatt egy lányt?


2013. ápr. 26. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hááát, Szerintem marha cuki lehetsz. Sajnálom hogy nem találok egy ilyen " komoly kislányt "


20/F

2013. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem tragédia, idővel egyébként ezek egy részét úgyis el fogod hagyni.
2013. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ezek a dolgok nem társulnak hisztivel és irracionális viselkedéssel, gondolkodással, akkor kifejezetten vonzó is lehet.
2013. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én páromnak (31) pl. vannak Snoopy-s bugyijai és ugyanúgy nevet a rajzfilmeken mint a lányaink (én meg elalszok rajtuk). Mindenkiben marad egy kis gyerek, amíg a viselkedése vkinek nem infantilis, addig nem probléma.
2013. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha ugyanakkor tudnál komoly is lenni.

Én is szeretem a meséket, de azért minden mese elég egyszer :)

Legjobb mese pedig az Így neveld a sárkányodat!

2013. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez király, kicsit sem gáz. Valaki biztos lenézne emiatt, de ne foglalkozz vele, az embereknek más jön be, van, aki a komoly dolgokért rajong, van, aki a gyerekesekért, az ízlésedért senki sem hibáztathat - illetve őket sem lehet hibáztatni, ha nekik nem ez az ízlésük.


Problémád ebből szerintem nem lesz, én azóta oda meg vissza vagyok pl a balu kapitányért, amióta először láttam - 22\f

2013. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
..sőt, én még az újabb my little pony t is nézem, mert király. :D [előző voltam]
2013. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én meg amúgy is kislányosan nézek ki és szeretek kislányosan is öltözni, mondjuk a pasiknak bejön :D
2013. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem zavaró szerintem :)
2013. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így látjátok, azt hittem hogy ez sokkal negatívabb dolog :D

Utoljára kb 5 évesen hisztiztem, szóval az cseppet se jellemző rám szerencsére.

2013. ápr. 26. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!