Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha egy lány ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ennek ellenére lélekben úgy érzem megmaradtam egy kicsit egy kislány szintjén. Persze vannak mély érzéseim, tudok komoly lenni, most nem arról van szó, de például imádom a rajzfilmeket, szinte csak azokat nézek, azokba tudom úgy igazán beleélni magam, szeretek játszani, akár játszótérre menni, kedvelem néha a picit kislányosabb kiegészítőket, masnik, mesefigura, ilyesmik.

Ez mennyire zavaró?

Mert eddig nem tűnt fel, hogy bárkit is zavarna, de attól még lenéznétek emiatt egy lányt?


2013. ápr. 26. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18 vagyok 4 évvel fiatalabb mint Te, de én meg imádom Pikachut:)! Lehet hülyének néznek mert ilyen kulcstartóféleség lóg a táskámon de kit érdekel ha ránézek és boldog leszek tőle, mert felvidít, főleg a gondolat, hogy tudom kitől kaptam...^^
2013. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. nincs ezzel semmi gáz.
2013. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz :)
2013. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én most, 31 évesen kezdtem el olvasni a transformerst képregényben. :) Gyerekkoromban még nem volt internet, és csak újságárusnál lehetett venni, ott se mindig, hát gondoltam, most bepótolom.
2013. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!