Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már negatív élményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már negatív élményetek, amikor a párotok bemutatott a szüleinek?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek?
2011. jan. 10. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor bemutatott nem, csak utána. Amikor részletesebben megismertem őket. Hát az anyjával nem igazán jöttem ki. A végén már remegtem az idegtől, mikor csak meghallottam a hangját... Aztán vége lett.
2011. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ugye nem emiatt lett vége?
2011. jan. 10. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
A bemutatkozásnál nem volt semmi probléma, csak utána. Mikor megismertem a szüleit jobban, rájöttem, hogy nem szeretnék ilyen emberek között lenni. A páromat azóta is nagyon szeretem, viszont nem járok már hozzájuk.
2011. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14:40 és a párod hogyan fogadta, hogy nem akarsz találkozni velük?
2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát engem már akkor negatív élmény ért mikor elmondta hogy élnek. 6-an élnek együtt, 2 szülő, 2 nagyszülő, 2 gyerek.

Szörnyű rossz hozzájuk menni.

Legszívesebben hagynám a fenébe az egész kapcsolatot, mert a hülye berögzült konzervatív gondolkodástól már frászt kapok.

De szeretem a barátnőmet így vele vagyok.

2011. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

14:40-es vagyok


A párom megérti, legalábbis ezt mondja. Frászt kapok tőlük, de ő is. Próbálom nem mondani neki annyira durván, de néha néha kicsúszik egy-egy csúnyább szó is a számból, amikkel őket jellemzem. A mostohaapját így is mindenki utálja, szóval nem volt neki meglepő, mikor én is mondtam neki. Az anyját meg egy papucsnak tartom, akinek nincs egy önálló véleménye sem. Elég kiábrándító család.

2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
amikor én elmentem a párom szüleihez vidékre, az anyukája rendesen kifaggatott, de nem csak az életemről, hanem olyanokat is megkérdezett, h pl. "miért így hordom a hajam, miért vagyok ilyen fakó?...stb. úgy éreztem magam, mint egy termék, amit arra vár, h megvásárolják, de előtte, tudni kell róla mindent. a másik, amit nem bírok, h állandóan enni kell és erőltetnek mindent. pl. én nem eszem disznót (és ezt tudták), de csak azért is az volt az ebéd. tudom, ezek apróságok, de én már az ilyenektől kikészülök. ti nem?
2011. jan. 10. 15:29
 8/14 anonim ***** válasza:

A bemutatásnál nem, csak utána. Második találkozásnál az apja letámadott azzal, hogy látja rajtam, hogy nagy lelki problémákkal küzdök, de majd ő segít, mindezt a barátom előtt, hát kicsit kiakadtam :S Az anyja mindig kedvesen viselkedett szemtől-szemben, viszont kb. 4 hónap járás után tudtam meg, hogy miket mondott alaptalanul a hátam mögött rólam :S A barátom meg nem állt ki mellettem rendesen.

Első barátom volt egyébként, 20 évesen, neki én a második, és bár mindig normálisan viselkedtem velük, valamiért mégsem szerettek a szülők. Másfél évig bírtam, és ez is közrejátszott abban, hogy szakítottam. 22/L

2011. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem eddig minden eddigi barátom családja szeretett. Legalábbis, ahol eljutott a kapcsolatunk a bemutatás szintre. Viszont az én családom (anyám és a pasija) egyetlen egy pasimra nem mondta azt első látás után, hogy ez rendes fickó. Mindet hónapokon át lehordták a sárga földig a bemutatkozás után, hátha szakítok vele. Amikor nem így lett, akkor pedig elkezdték kérdezgetni, hogy miért mindig én járok a barátomhoz, és nem ő hozzánk? Válaszom: Csodálkozol?????

A mostani a legrosszabb. Egyszer látta anyám barátomat, amíg eljött meglátogatni, mert beteg voltam. Tisztességesen bemutatkozott, anya felkísérte a szobámhoz. Mikor ment el, rendesen elköszönt. Ez volt 10 hónapja. Anyám azóta már azzal is megfenyegetett, hogy ha nem szakítok a barátommal, feljelenti valamilyen mondvacsinált indokkal, engem pedig kirak itthonról. Nem szakítottam vele, nem is fogok!

Szóval én 10 hónapja megfogadtam, hogy a férjemet is leghamarabb az esküvő napján fogja megismerni a családom, legalábbis az anyai oldala a családomnak. Nem érdekel, hogy ez így nem tisztességes, az sem tisztességes, amit ők leműveltek az évek alatt.

21/L

2011. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jesus...:O ez nagyon durva..

Hogy bírjátok ki? Hát minden elismerésem! És ne hagyjátok h befolyásoljanak!

Hát én most jöttem rá hogy mekkora mázlim van.. A barátom szülei nagyon kedvesek velem, és az én szüleim (még apám is aki nem pasi párti) szeretik a barátomat, meg tudják hogy ha vele vagyok biztonságban vagyok, igy aztán több helyre is elengednek vele.


Amikor a barátom bemutatott a szüleinek, minden simán ment addig amig le nem esetem a lépcsőről, ki nem öntöttem a teát, és el nem káromkodtam magam...ennek ellenére többször velük ebédeltünk, moziba is mentünk szóval minden frankó. Mázli.....

2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!