Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyet a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet a barátom?

Figyelt kérdés
Egyszer bókként szánta a barátom : "Majdnem az ideálom vagy!" ami kedves tőle,csak ez a majdnem... Most vagy azt mondja h az ideálja vagyok vagy hallgasson! Mit gondoltok?
2013. ápr. 27. 15:58
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
én meg majdnem milliárdos vagyok.. pénztárcám van csak pénzem nincs.
2013. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg hogy mi az hogy majdnem?
2013. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mókus én is így vagyok :D

Rengeteg pénzem van,csak nincs még nálam.


Amúgy lehet,hogy csak sz@rul fejezte ki magát,vagy arra várt,hogy rákérdezz és azt mondhassa,hogy vágass fru-fru-t pl.

2013. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb a majdnem, mintha kiderülne, hogy neki a magas, vékony, nagymellű, hosszú combú, hajú szőkék tetszenek, miközben Te alacsony, húsos, kis mellű, nagy seggű barna, rövid hajú vagy.
2013. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért is lenne jobb, ha hazudna valamit ami neked tetszik, vagy ha elhallgatná amit gondol csak mert neked az nem tetszik. Nem értem az ilyen nőket. Inkább örülnél, hogy veled van, annak ellenére is hogy nem te vagy az ideálja (eleve elég kevesen vannak szerintem, akik olyan emberrel jönnek össze, akik mindenben az ideáljuk), nem pedig belekötnél minden apróságba amit mond.
2013. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nézd az ember használja az agyát

hát csak tudom ki volt előttem, sőt ált ezzel tisztában vagyok, találkoztam már olyannal, semmiben nem hasonlítottam az összes elődömre és, nem ezzel kell foglalkozni

ha ezen agyalsz, akkor tönkre fog menni a kapcsolat

inkább érezd jól Magadat vele és kész, viselkedj és csinálj ugyan úgy mindent, mint eddig!! N

2013. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a pasimmal, fekete festett hosszú hajam volt. Mint kiderült, az összes elődöm átfestette a haját szőkére, mikor együtt voltak, mert hogy a páromnak ez az ideálja. Voltam olyan barom, hogy hónapokig tartó szenvedéssel megszabadultam a feketétől, szőke lettem, ami azzal is járt, hogy le kellett vágni a derékig érő hosszú hajamat. Nagyon szarul éreztem így magam, mondtam is neki, hogy ez nem én vagyok. Fogtam magam, bemutattam neki egy nagyot, és vissza festettem sötétre a hajam, sötét barnára, ami mellesleg sokkal jobban áll nekem. A pasim meg is jegyezte, hogy így sokkal szebb vagyok, és mennyire imád. Azóta is együtt vagyunk, össze is fogunk házasodni. Ennyit az ideálról.. Légy önmagad, határozott, természetes... attól ideálisabb nem tudsz lenni!!!!!
2013. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!