Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Csak a saját érdekeimet nézzem?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam 2 hónapja 1 év után egy másik fiú miatt. Vagyis ő ezt nem tudja, hogy más miatt. Amikor szakítottam vele konkrétan sírt. Soha nem láttam még őt ennyire sebezhetőnek vagy érzelmesnek. Nem csaltam meg akkor még csak találkozgattunk a másik fiúval, még csók se volt, de éreztem, hogy ő kell nekem. Azóta együtt vagyunk, de eléggé titokban. A volt barátom még szeret és reménykedik, hogy újra együtt leszünk, hiába mondtam el neki, hogy nem. A mostani barátomnak viszont kezd elege lenni ebből a titkolózásból, fel akarja vállalni a kapcsolatunkat. De tudom, hogy a volt barátom összetörne és egyfolytában az van bennem mikor sírt. Én is fel akarom vállalni őt, mert szeretem, de annyira nehéz és nem akarok egy szívtelen dög lenni a volt barátommal. Meddig lehet ezt húzni?
2013. ápr. 15. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
kamu:D
2013. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
és akkor sohasem fogod felvállani a párodat amig az exed él? Figyel jezt már lezártad neki ezt megában kell elintéznie. Te legyél boldog a mostani pároddal és ne törödj azzal, hogy a másik mit drámázik össze. Ez az élet rendje: a gyenge elbukik.
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Semeddig! A jelenlegi pasid helyében én már megmondtam volna hogy ha nem vállalsz fel akkor isten veled. Az előző pasi az exed persze sajnálod meg minden de erre nem lehet építeni nem az ő életéről van szó hanem a tiedről.

Én azt csodálom h ez a mostani pasi ilyen jól bírja.

de ne húzd az időt.

2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2 hónapja szakítottatok nem 2 napja, most már szerintem nyugodtan.
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Te nem léptél még ki az előző kapcsolatodból, tedd ezt meg, és vállald fel a mostanit. Néha nemet kell mondani, és vannak kellemetlen dolgok, amiket fel kell vállalni, ez a felnőtté válás útja.
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fogadd el mást nem tehetsz neki is meg kell értenie!
2013. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu! Én is voltam már így.. Ha képes voltál elhagyni az előző pasidat akkor te nem szereted,vállaljátok fel a kapcsolatot.. Ilyen az élet! Kegyetlen!
2013. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most őszintén. Azért szeretnéd titokban tartani, hogy neki ne ártsd, vagy azért, hogy elszámolj azzal a ténnyel, hogy más miatt hagytál ott olyas valakit, aki szeret téged.

Szóval önös, vagy önzetlen célok miatt tartanád titokban?

Én tudom a választ. Sajnos ez általában mindig így alakul.

És most akkor gondolj bele a következőbe. Milyen érzés lenne, ha te lennél az ő helyébe és reménykednél abban, hogy újra együtt lesztek, miközben fogalmad sem lenne arról, hogy ez már soha sem fog megtörténni. És akkor ostoroznád magad, mert belehajszoltak a bizonytalanba, ráadásul fogalmad sincs róla, hogy mi történt... Mert eltitkolták előled. Minél tovább húzódik ez, annál nehezebb lesz megemésztenie azt, hogy nem csalták meg őt.

2013. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező a korodra lennék kíváncsi!
2013. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez is közrejátszik, hogy ne lássa azt, hogy én ennyi idő után túlléptem rajta. Világosan elmondtam neki, hogy semmi nem lesz már köztünk.

Értékelem a barátom türelmét és elveszíteni se akarom ez miatt, hogy ennyit sz.arakodok.

2013. ápr. 15. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!