Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnák a féléves forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnák a féléves fordulónkra a barátomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves lány vagyok és a barátommal aki 18 éves most leszünk fél évesek :) és szeretném meglepi vmi kis aprósággal.:) Tudnátok nekem néhány ötletet? Előre is köszönöm.:)
2013. ápr. 28. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Süti, piknik, vagy valami ilyesmi....

én semmit nem adtam anno egy kapcsolatomban sem, mármit tárgyra vagy iylesmire gondolok...

plüssálatot meg ilyeneket mindig bugyutának találtam

természetesen senkit sem akarok megbántani, aki szereti, én nem...


Manapság szoktam egy különlegesebb vacsorát készíteni, gyertyával stb, de nálunk már ugye más, mivel a vőlegényem és együtt is élünk:)

2013. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mikor az első barátommal voltunk fél évesek, pont 16 voltam. semmit nem adtam neki, de én se kaptam semmit. a mostani barátommal 18 voltam a féléves "évfordulónkon", étterembe mentünk, olyan romantikus helyre:)


egyébként "adhatnÉk". :)

2013. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!