Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van, megőrülök, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, megőrülök, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, és eleinte nem volt semmi gondunk..Februárba kicsit megváltozott és kezdett elhanyagolni, meg azt láttam rajta hogy nem is vagyok már neki olyan fontos. Ezt azóta egyébként sokszor bebizonyította hogy de igenis fontosvagyok neki de mégis..Mostanában megint visszatért az az érzésem hogy eléggé elhanyagol nem foglalkozk annyit velem. Egyideje sokat veszekszünk emiatt, és az a baj hogy egy veszekedés után mindig én hívom fel először hogy beszéljük meg, ő egyáltalán nem csinál semmit. Most is összevesztün kés megőrülök mert annyira beszélnék vele de látom hogy ő meg nem csinál semmit..Én most nem akarom felhívni vagy megbeszélni vele azt szeretném ha ő jönne most hogy beszéljük meg ..De komolyan elegem van és tuti megint az lesz a vége hogy nem bírom tovább és én megyek bocsánatot kérni, pedig most nagyon megbántott:( Szeretem nagyon, és tudom hogy ő is így érez de nem tudom mi legyen..15/L
2013. ápr. 28. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :)
2013. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz:

1.Amikor kibékültetek leülsz vele és megbeszélitek, hogy néha azt érzed hogy elhanyagol téged. És szeretnéd ha kicsit többet törődne veled.

2. Ha tényleg úgy érzed, hogy nem vagy fontos neki akkor szakíts, mert így semmi értelme az egész kapcsolatnak. Meg elvárja hogy mindig te rohanj utána.

17f

2013. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van . csak ő mindig kikapcsolja a telefonját én már a hajamat tépem miatta.

most várd ki hívni fog!! ha estig nem hív. hívd fel azért:)

2013. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

nem lehet, hogy túl sokat hisztizel apróságok miatt? ennyi idős korban az 1 év szép idő, nyilván változtok ti is, a kapcsolatotok is. ne követelőzz, ne lógj a nyakán! attól, hogy nem mondja el minden nap, még nem biztos, hogy nem vagy számára borzasztó fontos, sőt. vedd komolyan magad! akkor ő is így fog tenni.

2013. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem pont fordítva volt, anno a barátnőmnek mindig én írtam/én hívtam fel először. Aztán egyszer veszekedésnél már nagyon felcseszett a dolog, ezért eldöntöttem, hogy nem írok neki. Működött.
2013. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt felhívod, kérdezd már meg magadtól, hogy szegénynek vajon meddig lesz türelme ezekre a hisztikre, mikor fog neki betelni a pohár, és mondja ki végleg, hogy "csáááá" :)
2013. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A harmadikkal nem értek egyet, szerintem még este se hívd fel, mert ő ugyanerre fog számítani.
2013. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, mi lett?:)
2013. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tényleg sokat hisztizek de csak mert még ez alatt az egy év alatt sem fogtam fel hogy egy ilyen fiú mint ő aki szinte bármelyik lányhaverját megkaphatta volna(nem is nagyon van olyan lánybarátja aki ne lenne szerelmes belé...) pont engem szeret és tényleg félek hogy elveszítem ezért is szoktam feleslegesen hisztizni..

Tegnap egész nap majdmegőrültem hogy nem beszéltünk de ha olyan ideges állapotomban felhívtam volna tuti csak mégjobban összeveszünk..de aztán végülis nem csináltam semmit ő pedig este felhívott és megbeszéltük az egészet, mostmár minden oké:) Köszönöm a válaszokat

2013. ápr. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!